kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Taban Puanları

Kahramanmaraş Anadolu liselerine yapılan yerleştirmelerde ortaya çıkan en küçük ve en büyük puanlar kaçtır? Kahramanmaraş Anadolu Liseleri Taban Puanları 2021 kaçlarda kalmıştır?
İzmir 2021 Anadolu Liseleri taban puanları kaç ile kapattı? En düşük ve en yüksek taban puan ile kapatan İzmir Anadolu liseleri kaç puanda kalmıştır?
İstanbul Anadolu Liseleri en düşük ve en yüksek kaç taban puan ile kapattı? İstanbul Anadolu Liseleri 2021 taban puanları kaçta kaldı?
Hatay Anadolu liseleri taban puanları 2021 kaça düşmüştür? En yüksek puan ile ve en düşük puan ile yerleşilen Hatay Anadolu Lisesi taban puanları kaçtır?
2021 gaziantep Anadolu Liseleri taban puanları kaçta kaldı? En düşük puan ile ve en yüksek puan ile kapatan gaziantep Anadolu Lisesi taban puanları kaçtır?
​​​​​​​Eskişehir Anadolu liselerine yapılan yerleştirmelerde ortaya çıkan en küçük ve en büyük puanlar kaçtır? Eskişehir Anadolu Liseleri Taban Puanları 2021 kaçlarda kalmıştır?
Erzurum 2021 Anadolu Liseleri taban puanları kaç ile kapattı? En düşük ve en yüksek taban puan ile kapatan Erzurum Anadolu liseleri kaç puanda kalmıştır?
​​​​​​​Diyarbakır Anadolu Liseleri en düşük ve en yüksek kaç taban puan ile kapattı? Diyarbakır Anadolu Liseleri 2021 taban puanları kaçta kaldı?
​​​​​​​Denizli Anadolu liseleri taban puanları 2021 kaça düşmüştür? En yüksek puan ile ve en düşük puan ile yerleşilen Denizli Anadolu Lisesi taban puanları kaçtır?
2021 bursa Anadolu Liseleri taban puanları kaçta kaldı? En düşük puan ile ve en yüksek puan ile kapatan bursa Anadolu Lisesi taban puanları kaçtır?
​​​​​​​Balıkesir Anadolu liselerine yapılan yerleştirmelerde ortaya çıkan en küçük ve en büyük puanlar kaçtır? Balıkesir Anadolu Liseleri Taban Puanları 2021 kaçlarda kalmıştır?
​​​​​​​Aydın 2021 Anadolu Liseleri taban puanları kaç ile kapattı? En düşük ve en yüksek taban puan ile kapatan Aydın Anadolu liseleri kaç puanda kalmıştır?
Antalya Anadolu Liseleri en düşük ve en yüksek kaç taban puan ile kapattı? Antalya Anadolu Liseleri 2021 taban puanları kaçta kaldı?
​​​​​​​Ankara Anadolu liseleri taban puanları 2021 kaça düşmüştür? En yüksek puan ile ve en düşük puan ile yerleşilen Ankara Anadolu Lisesi taban puanları kaçtır?
​​​​​​​2021 adana Anadolu Liseleri taban puanları kaçta kaldı? En düşük puan ile ve en yüksek puan ile kapatan adana Anadolu Lisesi taban puanları kaçtır?
2021 BESYO taban puanları kaç puanda kalmıştır? Spor Bilimleri Fakültesi taban puanları kaçtır? Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu taban puanları kaç puanda kalmıştır? Beden Eğitimi, Antrenörlük ve Spor Yöneticiliği 2021 taban puanları kaçtır? 2020 - 2021 BESYO taban puanları yazımız devamındadır.
​​​​​​​Van fen liseleri 2021 taban puanları kaçta kalmıştır ve nasıl belirlenmiştir? Van fen liseleri içinde en düşük ve en yüksek puan ile kapatan liseler kaçla kapatmıştır?
​​​​​​​Trabzon fen liseleri içinde en düşük ve yüksek puanla yerleşilen okullar hangileridir? Trabzon fen liseleri 2021 taban puanları kaçta kalmıştır? Trabzon fen liseleri puanları nasıl belirleniyor?
​​​​​​​Tekirdağ fen liseleri taban puanları 2021 kaçla kapattı? En düşük ve en yüksek kapatan Tekirdağ fen lisesi puanı kaçtır? 2021 Tekirdağ fen liseleri puanları nasıl belirlenmiştir?
​​​​​​​Şanlıurfa fen liseleri 2021 taban puanları kaçta kalmıştır ve nasıl belirlenmiştir? Şanlıurfa fen liseleri içinde en düşük ve en yüksek puan ile kapatan liseler kaçla kapatmıştır?
​​​​​​​Samsun fen liseleri içinde en düşük ve yüksek puanla yerleşilen okullar hangileridir? Samsun fen liseleri 2021 taban puanları kaçta kalmıştır? Samsun fen liseleri puanları nasıl belirleniyor?
​​​​​​​Sakarya fen liseleri taban puanları 2021 kaçla kapattı? En düşük ve en yüksek kapatan Sakarya fen lisesi puanı kaçtır? 2021 Sakarya fen liseleri puanları nasıl belirlenmiştir?
​​​​​​​Ordu fen liseleri 2021 taban puanları kaçta kalmıştır ve nasıl belirlenmiştir? Ordu fen liseleri içinde en düşük ve en yüksek puan ile kapatan liseler kaçla kapatmıştır?
​​​​​​​Muğla fen liseleri içinde en düşük ve yüksek puanla yerleşilen okullar hangileridir? Muğla fen liseleri 2021 taban puanları kaçta kalmıştır? Muğla fen liseleri puanları nasıl belirleniyor?
​​​​​​​Mersin fen liseleri taban puanları 2021 kaçla kapattı? En düşük ve en yüksek kapatan Mersin fen lisesi puanı kaçtır? 2021 Mersin fen liseleri puanları nasıl belirlenmiştir?
​​​​​​​Mardin fen liseleri 2021 taban puanları kaçta kalmıştır ve nasıl belirlenmiştir? Mardin fen liseleri içinde en düşük ve en yüksek puan ile kapatan liseler kaçla kapatmıştır?
​​​​​​​Manisa fen liseleri içinde en düşük ve yüksek puanla yerleşilen okullar hangileridir? Manisa fen liseleri 2021 taban puanları kaçta kalmıştır? Manisa fen liseleri puanları nasıl belirleniyor?
​​​​​​​Malatya fen liseleri taban puanları 2021 kaçla kapattı? En düşük ve en yüksek kapatan Malatya fen lisesi puanı kaçtır? 2021 Malatya fen liseleri puanları nasıl belirlenmiştir?
​​​​​​​Konya fen liseleri 2021 taban puanları kaçta kalmıştır ve nasıl belirlenmiştir? Konya fen liseleri içinde en düşük ve en yüksek puan ile kapatan liseler kaçla kapatmıştır?
​​​​​​​Kocaeli fen liseleri içinde en düşük ve yüksek puanla yerleşilen okullar hangileridir? Kocaeli fen liseleri 2021 taban puanları kaçta kalmıştır? Kocaeli fen liseleri puanları nasıl belirleniyor?