kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Alanya HEP Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

Alanya HEP Üniversitesi eğitim ücretleri ve bursları nelerdir, Alanya HEP Üniversitesi yurt imkanları nelerdir, burs olanakları nelerdir gibi merak edilen konular hakkında sizlere bu yazımızda en güncel bilgileri verdik.

Medipol Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

Alanya HEP Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Bursları

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi 2011 yılında kurulmuştur. Teknolojik yeniliklere sahip üniversite, Türkiye de bulunan ikinci açık ve uzaktan öğrenme araştırma ve uygulama merkezine sahiptir.

Alanya HEP Üniversitesi Gıda Araştırmaları Laboratuvarına sahip tek Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümüne sahip olmakla beraber her geçen gün kendini yenileyen ve gelişime açık bir kurumdur. Akdeniz in Dijital Üniversitesi sloganıyla hareket eden üniversite, dijitalleşme üzerine yoğunlaşmıştır. Uluslararası alanda yenilikçi ve yaratıcı olmayı hedefleyen ve bu doğrultuda öğrencilerini yetiştirmeyi amaçlayan kurum, çağdaş ve öncü bir üniversite olarak karşımıza çıkmaktadır.

Alanya HEP Üniversitesi bünyesindeki fakülteler; İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mimarlık Fakültesi, Sanat ve Tasarım Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Yabancı Diller Yüksekokulu ve Meslek Yüksekokulu bulunmaktadır. Üniversitede bulunan bölümler ise; Turizm İşletmeciliği, Mimarlık, Bilgisayar Mühendisliği, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, İletişim ve Tasarımı, Çizgi Film ve Animasyon, Fizyoterapi ve Aşçılıktır.

Üniversite kampüsünde kapalı ve açık spor alanları, olimpik yüzme havuzu, yemekhane, sağlık birimi, kültürel ve sanatsal etkinliklerin yapıldığı alanlar ve salonlar, gastronomi ve mutfak sanatları alanına ilişkin salon gibi pek çok imkan bir arada öğrenci hizmetine sunulmuştur.

Ayrıca Erasmus programıyla da farklı tarih ve kültürlere sahip ülkelerde yaşama imkanı sunulmaktadır. Uluslararası çevreyle nasıl başa çıkılacağını öğrenmek için bulunmaz bir fırsat olan Erasmus programı ile hem yurt dışında eğitim görür hem de yeni bir yaşam alanına sahip olabilirsiniz. Üniversite bu programla yurt dışından da birçok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

Alanya HEP Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Fiyatları 2023

Alanya HEP Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Fiyatlarını sizler için bölüm bölüm paylaşıyoruz:

Mimarlık – İngilizce – %50 indirimli eğitim ücreti: 28.084 TL

Bilgisayar Mühendisliği – İngilizce – %50 indirimli eğitim ücreti: 26.520 TL

Mimarlık – %50 indirimli eğitim ücreti: 28.084 TL

Gastronomi ve Mutfak Sanatları – İngilizce – %50 indirimli eğitim ücreti: 28.832 TL

Gastronomi ve Mutfak Sanatları – Türkçe – %50 indirimli eğitim ücreti: 31.280 TL

İletişi ve Tasarımı – İngilizce – %50 indirimli eğitim ücreti: 23.392 TL

Aşçılık – %50 indirimli eğitim ücreti: 17.680 TL

İngilizce Hazırlık Sınıfı – %50 indirimli eğitim ücreti: 23.460 TL

Alanya HEP Üniversitesi Burs İmkanları

Alanya HEP Üniversitesi Eğitim Ücretleri ve Fiyatlarını açıkladıktan sonra bir de Alanya HEP Üniversitesi burs imkanlarına bakalım: 

ÖSYM bursları, yatay geçiş bursu, şehit ve gazi bursu, mütevelli heyet burs ve indirimleri, sporcu indirimi, engelli öğrenci indirimi, mezun indirimi, kardeş indirimi, personel indirimi, akademik başarı indirimi, mali ve sosyal yardım gibi burs ve indirimler bulunmaktadır.

Alanya HEP Üniversitesi Yurt İmkanları

Alanya HEP Üniversitesi yerleşke çevresi ihtiyaç duyulabilecek birçok imkana sahiptir. Alışveriş merkezleri, spor merkezleri, bankalar, restoranlar gibi… Tarihi ve turistik bir yaşam alanı sunan üniversitenin, öğrencilerin barınabilmesi için anlaşmalı olduğu apartlar bulunmaktadır.

Şehirde ayrıca kız ve erkek öğrencilerin barınabileceği ve birçok imkanı bulunan özel ve devlet yurtları yer almaktadır.

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu Eğitim Ücretleri ve Bursları

Alanya hep Üniversitesi kimin?

Alanya Hamdullah Emin Paşa Üniversitesi, Hamdullah Emin Paşa Vakfı tarafından 2011 yılında Antalya’ya bağlı olan Alanya ilçesinde kurulmuş vakıf üniversitesidir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.