Kamu Haber

Anfa Güvenlik İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Ankara’da yaşayanların yakından bildiği Anfa Güvenlik, Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki şirketlerden bir tanesidir. 1992 yılından beri faaliyetlerini sürdüren özel güvenlik firması zamanla bu konuda eğitim veren bir otoriteye de dönüşmüştür. Sertifikalı, silahlı-silahsız eğitimleri ile sektöre binlerce personel hazırlayan bu kuruluş şehrin pek çok noktasına koruma hizmeti sunmaktadır. Bu kapsamda binlerce kişiye iş imkanı oluşturmaktadır. Bu nedenle güvenlik personeli olmak isteyenler, işsizler Anfa Güvenlik iş ilanları, personel alımı ve iş başvurusu hakkında sorular sormaktadır. Anfa Güvenlik iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları merak konusu olmaktadır. kamu haber

Anfa Güvenlik İş İlanları ve Personel Alımı

Ankara’da büyükşehir belediyesi bünyesinde onlarca park, yeşil alan, mezarlık, baraj, göl, yaşam alanı bulunmaktadır. Bu alanların korunması, güvenliğinin sağlanması için belediye Anfa Güvenlik ile çalışır. Ayrıca belediyenin düğün, fuar, sünnet, konser, toplantı, konferans gibi etkinliklerinde de Anfa personeli görev alır. İşte bu faaliyetlerin eksiksiz, yüksek kaliteli yapılabilmesi için her yıl firma personel sayısını artırmaktadır. Anfa Güvenlik işçi, memur, eleman, güvenlik görevlisi, eğitmen alımı gerçekleştirmektedir.

Anfa Güvenlik İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Firmanın yeni personel alımı yapması gerektiği zaman iş ilanları yayınlanır. İş ilanları İŞKUR üzerinden ve belediye üzerinden yapılabilmektedir. BU nedenle adayların İŞKUR’a üye olması ve ilanları takip etmesi gerekir. Ayrıca firmanın ve belediyenin iş ilanları da izlenmelidir. Bunların yanı sıra firmanın mail adresi olan info@anfaguvenlik.com.tr adresine özgeçmişinizi mail atarak yetkililerin dikkatini çekmeye çalışabilirsiniz.

İlgili Makaleler

9 Yorum

  1. park bahce temizlik işi arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

  2. Eşimde aynı şirkette çalışıyo yıllardır bende çalışmak istiyorum

  3. İş başvurusu konusunda lütfen yardımcı olur musunuz

  4. Güvenlik pozisyonunda çalışmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu