kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Fizyoterapist KPSS 2019/6 Atama Taban Puanları

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı sözleşmeli personel alımına ilişkin KPSS 2019/6 sözleşmeli personel sonuçları açıklandı. ÖSYM tarafından açıklanan sonuçlara göre fizyoterapist atama taban puanları kaçta kaldı? Fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü mezunları için KPSS 2019/6 atama taban puanları kaçta kalmıştır? KPSS 2019/6 fizyoterapist atama taban puanları kaçtır? Fizyoterapist olarak en düşük kaç puanla atama olmuştur? İşte detaylar…

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı sözleşmeli personel yerleştirme sonuçları açıklandı. Bu sonuçlara göre fizyoterapist atama taban puanları kaçta kaldı? En düşük puanda kalan fizyoterapist ataması kaç puanda kaldı? Fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü mezunları için KPSS 2019/6 atama taban puanları kaçta kalmıştır? KPSS 2019/6 sözleşmeli personel merkezi yerleştirme sonuçlarına göre fizyoterapist ataması kaçta kalmıştır? En yüksek ve en düşük puanla fizyoterapist ataması hangi kurumlara yapıldı? Tablomuz içerisinde görebilirsiniz.

Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı KPSS 2019/6 Kontenjanları

Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, 1000’i ASDEP olmak üzere toplamda 2.313 personel almak için geçtiğimiz günlerde ilan yayımlanmıştı. 2019/6 KPSS Tercih Kılavuzunda lise mezunu olarak diğer sağlık personeli unvanında 82 kontenjan, önlisans mezunu olarak destek personeli, büro personeli ve diğer sağlık personeli unvanlarında 326 kontenjan ve lisans düzeyinde ise; öğretmen, psikolog, sosyal çalışmacı, büro personeli, çocuk gelişimcisi, diyetisyen, hemşire, fizyoterapist, diğer sağlık personeli unvanlarında 1.905 kontenjana yer verilmişti. ÖSYM tarafından KPSS 2019/6  ASDEP sözleşmeli personel alımına ilişkin puanlar açıklandı. Biz de bu atama sürecine ait puanları bölüm bölüm tablo haline getirdik.

fizyoterapist kpss 2019 6 atama taban puanlary

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.