kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Gerontoloji 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Gerontoloji 2020 taban puanları kaçlardadır, Gerontoloji 2020 başarı sıralamaları kaç binlerdedir, Gerontoloji taban puanları 2020 nasıl ortaya çıkmaktadır, 2020 Gerontoloji puanları en yüksek ve en küçük kaç taban puan ile kapatmıştır, Gerontoloji sıralama sayıları 2020 belli oldu mu, Gerontoloji sıralaması en küçük kaçtadır gibi soruların cevabını ve Gerontoloji taban puanları içeriğine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Her yıl lise eğitimini tamamlayan binlerce kişi üniversiteye geçiş sınavına giriyor. Aylar hatta yıllar süren çalışmalarının sonucunu almak için sınavda ter döken öğrenciler daha sonra sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Üniversiteye geçiş sınavı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandıktan sonra bazı öğrenciler üniversiteli olurken bazıları da bir kez daha sınava hazırlanmaya karar veriyor. Tercih ve yerleştirme sürecinde ise Gerontoloji taban puanları ve başarı sıralamaları merak ediliyor. Ancak üniversite bölümleriyle ilgili olarak taban puanları ve başarı sıralama bilgisi henüz paylaşılmadı. Gerontoloji taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 ile ilgili bilgiler ise en yakın sürede açıklanacak.

Milyonlarca üniversite öğrencisi ve üniversite hayalleri kuran öğrencilerin Gerontoloji taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili henüz paylaşılan bir bilgi yok. Ancak en kısa sürede bu bilgilerin açıklanması bekleniyor. Milyonların merak ettiği bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığında ise www.tercihiniyap.net ailesi olarak 4 yıllık Gerontoloji taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili tabloyu sizlerle paylaşacağız. Ancak o zamana dek hazırladığımız bu kritik tablodan faydalanabilirsiniz…

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

GERONTOLOJİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ   Gerontoloji (Fakülte)  Ücretsiz 329.849 253,09601
İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA   Gerontoloji (Fakülte)  Ücretsiz 339.513 250,84765
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ   Gerontoloji (Yüksekokul)  Burslu 358.163 246,72284
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ   Gerontoloji (Yüksekokul)  %75 İndirimli Dolmadı Dolmadı
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ   Gerontoloji (Yüksekokul)  %50 İndirimli Dolmadı Dolmadı

*Yukarıda yer alan bilgiler, Gerontoloji 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.