kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Halkbank Müfettiş Uzman ve İç Kontrolör Yardımcılığı Alım İlanı 2020

Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı alım ilanı yayınlandı. 2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı alımı başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman? Detaylar haberimizde.

2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı başvuruları ne zaman yapılacak? 2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı başvuru şartları neler? Kimler 2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunabilir? 2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı kaç kişilik? 2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı sınavı nasıl ve ne zaman yapılacak? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların üç unvandan yalnızca iki tanesini seçerek sınava katılma hakkı bulunacaktır. Adayların katılacakları sınav ise bir tane olacaktır. 2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı için başvuru yapacak olan adayların genel başvuru şartlarını taşıyor olmalarının yanında;

Halkbank Müfettiş Yardımcılığı kadrosu için lisans üstü programlardan mezun iseler 1 Ocak 1990 ve sonrası, lisans mezunu iseler 1 Ocak 1992 tarihi ve sonrasında doğmuş olmaları,

  • Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı kadrosu için 1 Ocak 1993 ve sonrası tarihlerde doğmuş olmaları,
  • Halkbank Uzman Yardımcılığı kadrosu için; 1 Ocak 1990 ve sonrası tarihlerde doğmuş olmaları gerekmektedir.
  • 2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunacak olan adayların aşağıda yönlendirmesine yer vereceğimiz ilanın tam metninde yer alan tabloda bulunan alanlardan lisans mezunu ya da yüksek lisans/doktora yapmış olmaları gerekmektedir. Kamu ilanı

2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunacak olan adayların askerlik ile ilişiksiz olmaları, tecilli iseler de tecillerinin 2020 yılı sonuna kadar sürüyor olması gerekmektedir.

2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunmak isteyen ve şartları sağlayan adayların başvurularını 29 Haziran 2020 tarihinden 12 Temmuz 2020 tarihine değin online olarak bankanın başvuru sisteminden yapmaları gerekmektedir. 2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı başvurularını posta yoluyla ya da bizzat elden yapmaları mümkün olmayacaktır.

2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı için yapılacak başvuruda adayların 140 TL sınav ücretini yatırmaları gerekmektedir.

2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı Hangi İller İçin Yapılacak?

2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunacak adayların unvanlarına göre çalışabilecekleri iller şu şekildedir;

  • Halkbank Müfettiş Yardımcılığı için İstanbul,
  • Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı için; Adana, Denizli, Bursa, Erzurum, Diyarbakır, İstanbul, Kayseri, Samsun
  • Halkbank Uzman Yardımcılığı için; İstanbul

2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı Sınavı Nasıl ve Ne Zaman Olacak?

2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı için gerçekleştirilecek olan yazılı sınav 8 Ağustos 2020 tarihinde belirli illerde iki oturum halinde gerçekleştirilecek. İlk oturum saat 10:00’da, ikinci oturumsa saat:14:00’da yapılacak. Sınavda adaylara Genel Yetenek, Yabancı Dil ve Alan Bilgisi konularından çoktan seçmeli sorular yöneltilecek. Sınav konuları ise şu şekilde;

halk synav konu

Adaylara sınavda toplam 200 adet soru yöneltilecek. Bu 200 sorunun dağılımı ise 100 adet alan bilgisi, 50 adet yabancı dil bilgisi, 50 adet ise genel yetenek biçiminde olacak. Adayların yazılı sınavda başarılı olabilmeleri için en az 60 puan almaları gerekecek. Her alandan da en az yarı yarıya doğru yanıt vermeleri şart olacak.

2020 Halkbank İç Kontrolör Yardımcılığı, Müfettiş Yardımcılığı, Uzman Yardımcılığı Alımı başvuru şartlarını ve sınava dair detayları İLANIN TAM METNİNDE incelemek için Tıklayınız!

2020 Halkbank Uzman, Müfettiş ve İç Kontrolör Yardımcılığı alım sürecini takip etmek ve sorularınızı sormak için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.