İkram Hizmetleri 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2 yıllık İkram Hizmetleri taban puanları 2020 hangi şekilde belirlenmektedir, İkram Hizmetleri 2020 taban puanları nedir, 2020 İkram Hizmetleri puanları en yüksek ve en düşük kaç taban puanda kalmıştır, İkram Hizmetleri 2020 başarı sıralamaları ne durumdadır, 2020 İkram Hizmetleri sıralama sayıları belli oldu mu, İkram Hizmetleri sıralaması en düşük kaçlardadır gibi soruların cevaplarına ve İkram Hizmetleri taban puanları tablosuna yazımızın içinden erişebilirsiniz.

29.09.2019
A+
A-

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonunu geride kaldıktan sonra binlerce öğrenci üniversiteli oldu. Bazı öğrenciler ise bir sene daha hazırlanmaya karar verdi. Hedefleri olan öğrenciler istedikleri bölümlerin kaç puanla kapattığını araştırmaya başladı. Yerleştirme işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gözler İkram Hizmetleri taban puanlarına çevrildi. Üniversiteli olanlar ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyenler için kritik öneme sahip bu bölüme ait taban puanları ve başarı sıralamaları ise henüz açıklanmadı.

İkram Hizmetleri bölümü 2 yıllık öğrenim süresi olan bir önlisans programıdır ve tüm 2 yıllık programlar gibi TYT puan türü ile tercih edilebilmektedir. Bunun dışında İkram Hizmetleri sıralama değerleri henüz YÖK veya ÖSYM tarafından paylaşılmadı. Resmi bir açıklama veya duyuru geldiğinde www.tercihiniyap.net adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ   İkram Hizmetleri Ücretsiz 1.695.728 191,05726
ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ   İkram Hizmetleri Ücretsiz 1.734.281 185,989
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ   İkram Hizmetleri Ücretsiz 1.744.105 182,87129
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ   İkram Hizmetleri Ücretsiz
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ   İkram Hizmetleri Ücretsiz
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ   İkram Hizmetleri Ücretsiz

<div></div>

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*Yukarıda yer alan veriler, rakamlar, İkram Hizmetleri 2020 taban puanları vs. ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından hazırlanmış olan kılavuzdan ve ÖSYM’ye ait resmi internet sitesinden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacağı için kurumun sitesini zaman zaman ziyaret ediniz.
 

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.