Taban Puanları

Sağlık Turizmi İşletmeciliği 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonu 2019 yılı için geride kaldı. Aylar hatta yıllar süren çalışmaların karşılığını almak için sınava giren öğrenciler, öğrencilerin başarılı olmasını isteyen öğretmenler ve veliler YKS sonrasında derin bir nefes aldı. Üstelik sonuçların açıklanması, puanların belli olmasıyla birlikte tercih heyecanı başladı. Yerleştirme işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gözler Sağlık Turizmi İşletmeciliği taban puanlarına çevrildi. Üniversiteli olanlar ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyenler için kritik öneme sahip Sağlık Turizmi İşletmeciliği taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 henüz açıklanmadı. 

Sağlık Turizmi İşletmeciliği bölümü 2 yıllık öğrenim süresi olan bir önlisans programıdır ve tüm 2 yıllık programlar gibi TYT puan türü ile tercih edilebilmektedir. Bunun dışında Sağlık Turizmi İşletmeciliği sıralama değerleri henüz YÖK veya ÖSYM tarafından paylaşılmadı. Resmi bir açıklama veya duyuru geldiğinde www.tercihiniyap.net adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

SAĞLIK TURİZMİ İŞLETMECİLİĞİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
HARRAN ÜNİVERSİTESİ   Sağlık Turizmi İşletmeciliği Ücretsiz 1.388.394 212,34671
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ   Sağlık Turizmi İşletmeciliği Ücretsiz 1.626.346 196,48825
NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ   Sağlık Turizmi İşletmeciliği Ücretsiz 1.727.609 187,24765
KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ   Sağlık Turizmi İşletmeciliği Ücretsiz

<div></div>

*Yukarıda yer alan veriler, rakamlar, Sağlık Turizmi İşletmeciliği 2020 taban puanları vs. ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından hazırlanmış olan kılavuzdan ve ÖSYM’ye ait resmi internet sitesinden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacağı için kurumun sitesini zaman zaman ziyaret ediniz.
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu