kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

1 Ocak 2020 Marketlerin Alkollü ve Alkolsüz Yılbaşı Sepet Fiyatları

1 Ocak 2020 Marketlerin Alkollü ve Alkolsüz Yılbaşı Sepet Fiyatları ne kadar? 2020 Yılbaşı Sepetlerinin İçinde Neler Var? 2020 Migros Yılbaşı Sepeti Fiyatları, 2020 Carrefoursa yılbaşı sepeti fiyatları, çiçek sepeti yılbaşı sepeti fiyatları 2020 ne kadar?

1 Ocak 2020 Marketlerin Alkollü ve Alkolsüz Yılbaşı Sepet Fiyatları
A+
A-

Günler, haftalar, aylar geçti. Koca bir yıl geride kaldı. 2019 yılının bitimine sayılı günler kala milyonlarca kişi yılbaşı hazırlıklarını yapmaya başladı. Pek çok kişi yılın yorgunluğunu 31 Aralık ve 1 Ocak tarihlerinde yapacağı aktivitelerle atmayı planlıyor. Özellikle de yılbaşını evde geçirecek olanlar için alışveriş hazırlıkları da hızlandı. Pek çok kişi marketlerin hazırladığı yılbaşı sepetlerini ve sepetlerin fiyatlarını araştırmaya başladı. 

Geçmiş yıllarda marketler alkol tüketen ve tüketmeyen vatandaşları düşünerek alkollü ve alkolsüz olmak üzere iki ayrı şekilde yılbaşı sepeti hazırlıyordu. Alkollü ve alkolsüz sepetlerde kendi aralarında çeşitlenebiliyordu. Ancak 2019 yılı itibariyle hayata geçirilen bir yasak ile yılbaşı sepetlerinde alkol bulundurulması yasaklandı. Başka bir deyişle marketlerde alkollü yılbaşı sepeti satışına yasak getirildi. Ancak yılbaşı sepetleri alkolden ibaret değil. Tercihiniyap ailesi olarak size yılbaşı paketlerinin içinde yer alan ürünleri ve fiyatları sizler için inceledik. Ancak sepetlerdeki ürünlerin her yıl değişebileceği ve fiyatların da farklılık gösterebileceği unutulmamalıdır.

2020 Yılbaşı Sepetlerinin İçinde Neler Var?

Yılbaşında satışa sunulan sepetlerin içerisinde vatandaşların eğlenceli bir gece geçirmesi için her detay düşünülüyor. Saatlerce eğlenmek isteyenler için uykularını açacak nescafe gibi ürünlerin yanı sıra kruvasan, çikolata gibi tatlılar, soğuk içecekler, çekirdek ve cipsler sepette yer buluyor. Meyve suyu, peçete, mısır, kola gibi gıdaların yanı sıra tombala, iskambil kağıdı gibi eğlence gereçleri de bu sepetlerde bulunabiliyor.

-Soğuk içecekler (meyve suyu, gazlı içecekler, kola-fanta, soda vb.)

-Sıcak içecekler (sıcak çikolata, çay, nescafe, salep vb.)

-Atıştırmalıklar (çekirdek, cips, çikolata, bisküvi, kruvasan vb.)

-Tatlılar (Kruvasan, çikolata, puding vb.)

-Tuzlular (kuru yemiş, çekirdek, çubuk kraker, mısır vb.)

2020 Migros Yılbaşı Sepeti Fiyatları

Migros tarafından tüketicilerin alması için birden fazla yılbaşı paketi hazırlanıyor. Klasik ve butik olmak üzere 2 standart paket yılbaşından önce mağazalarda rafları dolduruyor. İki sepet iki farklı fiyat ve barındırdığı farklı ürünlerle müşterilerin tercihinine sunuluyor.

Klasik Yılbaşı Sepeti

Migros tarafından hazırlanan yılbaşı sepeti satışa sunulmadığı için 2020 fiyatı henüz belli olmadı. Ancak 2019 yılında klasik sepet 42.90 TL fiyattan raflardaki yerini almıştı. Klasik yılbaşı sepeti 2020 fiyatı ise 69,90 TL’ye satılıyor.

Red Bull Yellow Edition 250 ml

Didi Pet 1 lt

Coca-Cola Pet 1 lt

Tropicana meyve suyu 1 lt

Maden suyu/soda

Selpak/peçete

Ülker/Eti/Nestle vb. çikolatalar

Kruvasan/puding

Kraker çeşitleri

Nesface/Türk kahvesi

Cips, popcorn, çekirdek

migros klasik sepet

Butik Yılbaşı Sepeti

Butik yılbaşı sepeti, klasik olandan daha pahalıdır ve daha fazla ürünü taşır. Bu paketin içerisinde daha fazla çikolata, atıştırmalık, içecek ve gıda maddesi bulunur. Butik sepet fiyatı 2020 henüz belli olmadı. Ancak 2019 yılında sepet 70 TL’ye satışa sunulmuştu. 2020 yılında butik yılbaşı sepeti ise 99,90 TL’ye satılıyor.

Çekirdek, Cips çeşitleri

Türk kahvesi, nescafe çeşitleri,

Bisküvi, kruvasan, çikolata, toblerone

Meyveli yoğurt, maden suyu, soda

Didi, Schweppes, Sprite, Fanta, Cola, Red Bull

migros butik sepet

1 Ocak 2020 Güncel Migros Yılbaşı Paketi Fiyatları

Türkiye genelindeki Migros şubelerinde geçerli olacak yılbaşı paket fiyatları belli oldu. Yeni paketler geçen yıla oranla büyük ölçüde zamlandı. Bu kapsamda klasik yılbaşı kutusu 59,90 TL, Klasik Yılbaşı Sepeti 59,90 TL ve Butik Yılbaşı Sepeti 99,90 TL’ye satışa sunulacak.

migros yilbasi paket fiyat 1

2020 Carrefoursa Yılbaşı Sepeti Fiyatları

Carrefoursa da müşterilerine hazırladığı klasik yılbaşı paketinin içerisinde onlarca ürün bulunmaktadır. Carrefoursa müşterileri bu yılbaşı paketine yoğun ilgi göstermektedir. Yılbaşı paketinin 2020 fiyatı henüz belirlenmedi ancak 2019 yılında bu paket 69.00 TL’den satışa sunulmuştu.

Beyaz çay, soğuk çay, enerji içeceği, cola, fanta, gazoz, gazlı içecekler

Meyve suyu, maden suyu, poşet çay, nescafe, Türk kahvesi,

Toblerone, çikolata, çubuk kraker, gofret çeşitleri

Erişte, çips, popcorn, jelibon, ton balığı 

carrefoursa yilbasi paketi

2020 Çiçek Sepeti Yılbaşı Sepeti Fiyatları

Yeni yılı sevdiklerinize hediye vermek için bir bahaneye çevirebilirsiniz. Bu nedenle çiçek sepeti tarafından satışa sunulan özel hediye sepetlerine bakmak isteyebilirsiniz.

Sevgiliye ayıcık sepeti 109.99 TL

Mavi Woswos Çikolata Kulesi 129.79 TL

7’li Ayıcık Buketi Pembe 94.90 TL

Led Saat Polo Air Kemer Cüzdan Kartlık Saat Tesbih Bileklik Anahtarlık 139.90 TL

Pembe Woswos Çikolata Kulesi 129.90 TL

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

cicek sepeti yilbasi sepeti fiyatlari 2020
 

Yorumlar

  1. Ismail erdem dedi ki:

    Alkollu yokmu