kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Akseki Belediyesi Personel Alım İlanı 2021

Akseki Belediyesi tarafından 2021 yılı personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde.

2021 yılında Akseki Belediyesi tarafından süreci yürütülmek üzere personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre 2021 yılı Akseki Belediyesi Personel Alımı kaç kişilik olacak? 2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımı başvuru koşulları nelerdir? Kimler 2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuru yapabilir? 2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvurular hangi tarihler arasında gerçekleştirilecek? 2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına dair tüm detayları haberimizde inceleyebilirsiniz.

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına Başvurular Hangi Tarihlerde ve Ne Şekilde Gerçekleştirilecek?

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen ve başvuru için Kurumun talep ettiği başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını 15 Nisan 2021 tarihinden 22 Nisan 2021 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde Akseki Belediyesi’ne elden, posta yolu ile ya da Kurum mail adresine başvuru evraknını ulaştırarak gerçekleştirebileceklerdir. 

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir? Kimler 2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına Başvurabilir?

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların Türk Vatandaşı olmalarının yanında kamu haklarından herhangi bir şekilde mahrum durumda bulunmamaları, ceza kanunu hükümleri uyarınca, devlete karşı suçlardan mahkum olmamış olmaları yine yüz kızartıcı suçlardan dolayı mahkum olamamış olmaları, kasıtlı sayılan suçlardan ise bir sene veya daha fazla bir mahkumiyet almamış olmaları gerekmektedir. 2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların başvuru yaptıkları unvanın gerektirdiği işleri yapmalarına mani olacak düzeyde bir akıl rahatsızlıklarının ya da bedensel bir engellerinin olmaması gerekmektedir.

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuruda bulunacak olan erkek adayların askerlik ile herhangi bir şekilde ilişiklerinin bulunmaması gerekmektedir.

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek?

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuruda bulunan adaylar KPSS puanlarına göre sıralanacak ve yapılan sıralamaya göre mesleklere alınaca aday sayısının beş katı kadar aday arasında yer almaları durumunda Akseki Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan sözlü sınava katılma hakkı elde edeceklerdir. 

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımı sözlü mülakatları 3 Mayıs 2021 tarihinde Akseki Belediye Başkanlığı hizmet bınasında gerçekleştirilecektir.

akseki

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımı Hangi Kadrolar İçin Kaç Kişilik Olacak?

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımı toplam dört adayın mesleklere alınması için gerçekleştirilecek. Bu bağlamda 2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımının toplam dört kişilik kadrosunun 2 tanesi Mühendis unvanı için, 2 tanesi ise Mimarlık unvanı için gerçekleştirilecek. 2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına Mühendis kadrosu için başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin İnşaat Mühendisliği bölümlerinden mezun durumda olmaları, Mimarlık kadrosu için başvuru yapacak olanların ise Mimarlık bölümü mezunu olması gerekmektedir. 2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuracak olan adayların Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS’nin Lisans oturumunda 2020 yılında KPSS P3 puan türünden en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir.

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımında YDS Şartı Var Mı?

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların yalnızca KPSS puanına sahip olmaları yeterli olmamaktadır. Bu bağlamda 2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların ÖSYM tarafından düzenlenen YDS oturumunda ise en az D düzeyine yani 60 puana sahip olmaları gerekmektedir. 

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımının tüm detaylarına, sınava dair bilgilere, başvuru evrakına dair detaylı bilgiler edinmek adına İLANIN TAM METNİNİ incelemek için Tıklayınız!

2021 Akseki Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuracak diğer adaylarla ilana dair konuşmak, mesleklere dair sorularınızı sormak için FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.