Ameliyat Teknikeri KPSS 2019/4 Atama Taban Puanları

​​​​​​​Ameliyat teknikeri atama taban puanları KPSS 2019/4 için kaç ile kapatmıştır, ameliyathane hizmetleri atama taban puanları içinde yer alan en küçük ve en yüksek taban puanlar kaçtır, ameliyat teknikeri mesleğine 2019/4 içinde kaç kadro verilmiştir gibi soruların cevaplarına ve ameliyat teknikeri 2019/4 KPSS atama taban puanları tablosuna buradan erişebilirsiniz.

01.10.2019
A+
A-

Memur olmak için girilmesi gereken bir sınav bulunmaktadır ve bu sınavın ismi kamu personeli seçme sınavı yani halk arasında en genel haliyle bilinen KPSS’dir. Adaylar KPSS’ye girerek bölümlerine bağlı olmakla birlikte puan türlerinden, gerekli olan puan türünden memur olmaya yetecek puanı almaya çalışırlar. İşte adayların merkezi atama adını taşıyan ve P3 puan türünün kullanıldığı atamalarda kaç puan alabileceğini öngörmesi için bizler bölüm bölüm merkezi atamaların atama taban puanlarını listelemeye devam ediyoruz ve bu yazımızda da sizler için ameliyat teknikeri KPSS 2019/4 atama taban puanları listesini ve buna dair bazı bilgileri vermeye çalışacağız.

KPSS 2019/4 AMELİYAT TEKNİKERİ, AMELİYATHANE HİZMETLERİ ATAMA TABAN PUANLARI

Ameliyat teknikeri atamaları incelendiğinde ortaya çıkan puanlara baktığımızda en küçük puan ile yerleşen adayın 85,455 puan ile yerleştiğini görüyoruz. Ameliyat teknikeri mesleğine 2019/4 merkezi atamalarında en büyük taban puan ile atamanın da 93,548 olduğu görülüyor.

Ameliyat teknikeri kadrolarına merkezi atama ile yerleşebilmek için adayların Ameliyathane Hizmetleri veya Cerrahi veya Ameliyathane Teknikerliği veya Cerrahi Teknikerliği mezunu olmaları gerekmektedir.

Ameliyat teknikeri mesleğine atanabilmek için ÖSYM tarafından merkezi atamalarda kullanılan kod 3009 olarak ortaya konmuştur. Bu koda sahip kontenjan sayısı ameliyat teknikeri mesleği için KPSS 2019/4 atamalarında 73 olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yukarıda bahsettiğimiz en küçük ve en büyük atama puanlarına göre ise ameliyat teknikeri kadrolarına en küçük puan ile atanan aday İstanbul iline atanmışken en yüksek taban puan ile atanan aday ise İzmir kadrosuna atanmıştır.

Ameliyat teknikeri KPSS 2019/4 atama taban puanları tablosunun görseli aşağıdaki gibidir.

<div></div>

kpss 2019 1 ameliyat teknikeri atama puanlari

Ameliyat teknikeri atamaları, merkezi veya mülakat ile atamalar, kariyer planlama, meslek seçimi gibi konularda destek alabileceğiniz forum sayfalarımız tecrübeli yöneticileri ile hizmetinizdedir.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* Yazımızın içinde yer verdiğimiz bilgiler ve ameliyat teknikeri KPSS 2019/4 atama puanları listesi ÖSYM’nin resmi sitesinden ve orada bulunan dosyalardan derlenerek hazırlanmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM duyuru yapacak veya bu değişikliği yapacak kurumdur, ÖSYM’nin son yaptığı duyuru tüm adaylar için esas olacaktır.

Önlisans kadrolarının tamamına ait 2019/4 atama taban puanlarına göz atmak için:

ÖNLİSANS KPSS 2019/4 ATAMA TABAN PUANLARI

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.