kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu hakkında her şeyi sizin için inceledik. Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve Personel Alımı 2020 ne zaman? Antalya Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Türkiye’ye gelen turistlerin ezbere bildiği şehirler arasında Antalya başı çekmektedir. Türkiye’nin turizm merkezi olan şehir Akdeniz bölgesinde yer almaktadır. Türkiye’nin en kalabalık beşinci şehri olan Antalya 2020 yılı itibarıyla 2 milyon 600 binden fazla nüfusa sahiptir. 20 bin kilometre karenin üzerinde yüz ölçümü olan şehirde 19 ilçe ve 900 mahalle bulunur. Antalya’nın alan kodu 0242, plaka kodu ise 07’dir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’nin en büyük ve en önemli belediyelerinden biridir. Çünkü her yıl milyonlarca turist çeken şehrin belediye hizmetlerini karşılamayı başarmak hiç de kolay değildir. Üstelik şehirde 19 ilçe ve ilçe belediyesi de vardır. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve 19 ilçe belediyesi milyonlarca kişiye hizmet vermek için her yıl personel alımına çıkmaktadır. Hizmet kalitesini korumak ve artırmak için yapılan personel alımları 2020’li yıllarda da devam edecektir. İşte Antalya Büyükşehir Belediyesi iş ilanları, personel alımı ve iş başvurusu hakkında tüm merak edilenler…

Antalya ilçeleri: Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş İlanları ve Personel Alımı 2020

Antalya, Türkiye’nin en büyük, en önemli turizm merkezidir. Her yıl milyonlarca turiste ev sahipliği yapan şehrin pek çok öne çıkan özelliği de vardır. Şehir tarım, ticaret, sanayii, denizcilik, havacılık alanlarında da öncüdür. Üstelik kış mevsiminde de fuarlara ev sahipliği yapan şehir yılın 12 ayında turist çekmektedir. Bu denli büyük, önemli bir şehrin su, elektrik, güvenlik, doğalgaz, temizlik ihtiyacını karşılamak oldukça kritik öneme sahiptir. Bu nedenle Antalya Büyükşehir Belediyesi hizmet kalitesini korumak ve artırmak için her yıl personel alımına gitmektedir. Özellikle yaz ayları öncesinde yüzlerce işçi alımı yapılmaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımını hem belediye kadrolarına hem de belediyeye bağlı şirketlere yapmaktadır. ASAT,EXPO Antalya vb. kuruluşlar ve farklı faaliyetler için farklı kadro ve pozisyonlar için yüzlerce personel alınmaktadır. Antalya Belediyesine alınacak personeller arasında avukat, zabıta, temizlik görevlisi, işçi, güvenlik görevlisi, şoför, itfaiye eri, mühendis, mimar, fizikçi, kimyager, peyzaj mimarı, şehir planlayıcısı, organizatör, aşçı, garson vb. kadrolarına yönelik yapmaktadır.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Antalya Büyükşehir Belediyesi mevsimlik ve daimi işçi alımı yapmaktadır. Bunun yanı sıra sözleşmeli ve kadrolu personel alımı da yapılmaktadır. Ayrıca İŞKUR aracılığı ile de personel alımı yapılabilir. Belediyeye ait iş ilanlarını takip etmek için belediyenin internet sitesi olan antalya.bel.tr adresine ve İŞKUR’un resmi internet sitesine sık sık girmek gerekmektedir. Antalya belediyesi güncel iş ilanları ve personel alımı süreçleriyle ilgili en doğru bilgiler yayınlanan ilanlarda bulunur. Bu ilanlarda başvuru tarihleri, başvuru şekli ve adresi belirtilir. Bu ilanlara başvurular genellikle online olarak internet üzerinden yapılır. Ancak bazı durumlarda adaylar İŞKUR merkezlerine giderek veya belediyenin insan kaynakları birimine giderek elle başvuru da yapabilir.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

antalya belediyesi is ilanlar

Yorumlar

  1. Arif arı Avatar Arif arı dedi ki:

    İş arıyorum