kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Bartın'ın İlçeleri Nelerdir? Bartın İlçeleri

​​​​​​​Bartın ilinin ilçeleri nelerdir, Bartın kaç ilçesi var, Bartın merkez ilçeleri hangileridir sorularının cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

A+
A-

Tercihiniyap olarak elimizden geldiğince siz değerli okuyucularımıza her alandan bilgiler vermeye çalışıyoruz. Bu kimi zaman genel kültür alanında oluyor kimi zaman sağlık kimi zaman eğitim ve öğretim. Yine okuyucularımızın genel kültürüne katkısı olması ya da meraklarını gidermesi amacıyla Türkiye’deki tüm şehirlerin ilçelerini hazırlayarak bir yazı dizisi şeklinde sizler için yayımlamaya karar verdik. Bu yazımızda Bartın şehrindeki ilçelerin neler olduğunu öğrenebileceksiniz.

BARTIN ŞEHRİNİN KAÇ İLÇESİ VAR? BARTIN MERKEZ İLÇELERİ NELERDİR?

Bartın şehrinde toplam 4 adet ilçe bulunmaktadır. Bu ilçeler içinde yüzölçümü olarak en büyüğü Bartın (Merkez) ilçesi iken en küçüğü ise Kurucaşile ilçesidir. Nüfus olarak en büyük Bartın ilçesi yine Bartın (Merkez) iken en az nüfuslu Bartın ilçesi ise Kurucaşile ilçesidir.

Bartın (Merkez) Bartın ilinin merkez ilçesidir.

bartin merkez ilceleri

BARTIN İLİNİN İLÇELERİ HANGİLERİDİR?

Bartın ilinde yer alan ilçelerin tamamını aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

  • Bartın (Merkez)
  • Amasra
  • Kurucaşile
  • Ulus

bartin ilceleri harita

Sorularınız, görüşleriniz ve paylaşımlarınız için yazımızın altındaki yorum kısmını kullanabilir ya da forum sayfalarımızı ziyaret ederek oradaki üyelerden ve yöneticilerden faydalanabilirsiniz. Forum sayfalarını erişmek için:

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.