kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Biyolog KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

​​​​​​​Biyolog mesleğine 2020/4 içinde kaç kadro ayrılmıştır, biyolog atama puanları içindeki en büyük ve en küçük atama puanları kaçtır, KPSS 2020/4 biyolog atama taban puanları kaçta kalmıştır gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Biyolog KPSS 2020/4 Atama Taban Puanları

Memur olmak isteyen memur adayları KPSS yani kamu personeli seçme sınavı adını taşıyan sınava girerek aldıkları puanlara göre atanmayı beklerler. Sağlık bakanlığı, milli eğitim bakanlığı gibi kurumlarda bu sistem merkezi atama şeklinde ilerlemektedir. 2020/4 sağlık bakanlığı tarafından gerçekleştirilen bir merkezi atama dönemidir. Biz bu atamalarda kullanılan yerleştirme puanlarını sonraki atamalarda adaylara fikir vermesi amacıyla sitemizde yayımlıyoruz. Bu içerikte ise biyolog KPSS 2020/4 atama taban puanları listesi yer almaktadır.

KPSS 2020/4 BİYOLOG ATAMA TABAN PUANLARI

Biyolog kadrolarına 2020/4 merkezi ataması içinde 8 kontenjan ayrılmıştı. Adaylar yeterli puanları alarak bu kontenjanlara yerleştiler.

Bahsettiğimiz yeterli puanların tamamı aşağıdaki listede bulunmaktadır fakat en yüksek ve en düşük puanları ayrıca belirtmek gerekirse biyolog kadrolarına 2020/4 merkezi atamasında en büyük puan ile yerleşen adayın puanı 87,443 olarak karşımıza çıkarken en küçük puan ile yerleşen adayın puanı ise 86,337 olarak ortaya çıkmıştır.

Yukarıdaki puanlara göre en büyük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması Şanlıurfa ilineyken en küçük puan ile ataması gerçekleşen kişinin ataması ise Şırnak ilinedir.

<div></div>

Biyolog KPSS 2020/4 atama taban puanları listesinin tamamı aşağıdadır.

biyolog atama taban puanlari kpss 2020 4

Kamu personeli olmaya dair her konuda aklınıza takılanları sorabileceğiniz forum sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

* İçeriğimizde yer verdiğimiz bilgiler ÖSYM’nin resmi web sitesindeki bulunan bilgilerden derlenerek oluşturulmuştur. Bir değişiklik olması halinde ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru tüm adaylar için bağlayıcı olacaktır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.