kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri ÇEKO KPSS 2019/1 Atama Taban Puanları

​​​​​​​KPSS 2019/1 çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri atama taban puanları kaçtır, ÇEKO atamaları hangi nitelik kodu ile geçekleşmektedir, bu kod ile ataması gerçekleşen kaç kadro vardı, bunun dışında çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunları hangi kadrolara atanabilir, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü mezunlarının atanabileceği kadro sayısı 2019/1 merkezi atamasında kaçtı, ÇEKO ilişkileri mezunlarının atanabileceği kadrolar en küçük ve en büyük kaç taban puan ile kapatmıştır gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

2018 KPSS aracılığıyla tercih yapılabilecek 4 merkezi atama bulunmaktadır ve bunlardan bir tanesi de 2019/1 merkezi atamasıdır. Bu merkezi atama dönemi geride kaldı ve yeterli puanı alan memur adayları bazı kadrolara yerleşti. Bu yerleştirmelerden sonra ortaya çıkan puanları biz de sonraki atamalarda sizlere fikir vermesi amacıyla listelemeye çalışıyoruz. Aşağıda çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunu olarak yerleşilebilen kadroların KPSS 2019/1 çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri atama puanları listesini bulabilirsiniz.

KPSS 2019/1 ÇALIŞMA EKONOMİSİ VE ENDÜSTRİ İLİŞKİLERİ ATAMA TABAN PUANLARI

Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunu olarak tercih yapabilmek için iki farklı nitelik koduna bakmak gerekmektedir. Bunlardan bir tanesi herhangi bir lisans programından mezun olanların başvuru yapmasını sağlayan 4001 nitelik kodu iken ÇEKO ve türevi bölüm mezunlarının başvuru yapmasını sağlayan nitelik kodu ise 4429 numaralı nitelik kodudur.

Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunlarının başvuru yapabileceği toplam 103 kontenjan bulunmaktaydı. Bunlardan 79 tanesi 4001 nitelik kodu ile tüm lisans mezunlarının başvuru yapabildiği kadrolara aitken geri kalan 24 kontenjan ise 4429 nitelik koduna yani çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri ve türevi bölüm mezunlarına ayrılan kontenjanlardı.

Puanlara baktığımızda ise ÇEKO mezunu olarak merkezi atamalarda atanabilmek için alınması gereken en küçük puanın 2019/1 merkezi ataması için 86,457 olduğu görülürken en yüksek puan ile atamanın ise 99,024 puan ile yapıldığı görülmektedir.

2019/1 çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri KPSS atama taban puanları listesi aşağıdaki gibidir.

KPSS, atamalar, açıktan alımlar, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri mezunlarının başvurabileceği ilanlar gibi konularda merak ettiklerinizi forum sayfalarımıza gelerek sorabilirsiniz. Forum sayfalarımız için:

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

kpss 2019 1 calisma ekonomisi ve endustri iliskileri atama taban puanlari

kpss calisma ekonomisi ve endustri iliskileri 2019 1 atama taban puanlari

* Yazımızda yer alan bilgiler ve çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri KPSS 2019/1 merkezi atama taban puanları ÖSYM’nin yayımladığı kılavuzlardan ve ÖSYM’nin resmi sitesindeki bilgilerden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı açıklama dikkate alınacaktır.

** Kadrolara atanmak için bazen özel şartlar ve açıklamalar aranmaktadır.

Örnek: 7113: Son 5 Yıl İçerisinde KPDS/YDS En Az D Seviyesinde İngilizce Bilmek.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.