kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

ESPARK AVM Kaçta Açılır? Kaçta Kapanır? Çalışma Saatleri

ESPARK AVM Kaçta Açılır? Kaçta Kapanır? Çalışma Saatleri nasıl? ESPARK AVM nedir? Ne demek? Açılımı nedir? ESPARK AVM çalışma saatleri ve ziyaret saatleri nasıl? ESPARK AVM kaçta açılır? Kaçta kapanır? ESPARK iletişim bilgileri, adresi ve telefon numarası nedir?

A+
A-

Türkiye’nin en büyük şehirlerinden biri de Eskişehir’dir. Şehirde Anadolu Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi olmak üzere iki adet üniversite bulunmaktadır. Bu iki üniversite bünyesinde binlerce öğrenci lisans eğitimi almaktadır. Ayrıca Anadolu Üniversitesi bünyesinde Açıköğretim Fakültesi de bulunmaktadır. Bu eğitim kurumları şehre büyük bir enerji, ses, renk ve ekonomi katmaktadır. Eskişehir’deki binlerce öğrencinin vakit geçirmesi için şehirde yüzlerce cafe, lokanta vardır. Ancak en önemli cazibe merkezi şehirdeki alışveriş merkezleridir. Şehirdeki en ünlü alışveriş merkezi ise ‘ESPARK AVM’dir. Sahip olduğu onlarca mağaza, marka, sinema ve yemek katı ile her gün binlerce kişiyi ağırlamaktadır. Ayrıca yüzlerce kişiye de istihdam fırsatı oluşturur. Bu nedenle AVM’nin çalışma saatleri, ziyaret saatleri çok merak edilmektedir. ESPARK kaçta açıldığı ve kaçta kapandığı ile ilgili sorular sorulmaktadır. İşte ESPARK AVM ile ilgili tüm merak edilenler…

ESPARK AVM Nedir? Ne Demek?

Eskişehir’in en ünlü ve en büyük alışveriş merkezi 2007 yılında kurulmuştur. 10 yılı aşkın bir süredir Eskişehirlilere hizmet veren AVM 4 katlıdır. İçerisinde 150 mağaza ve 1100 araçlık 4 katlık bir otoparktan oluşmaktadır. 45 bin metrekarelik alışveriş merkezi her gün binlerce kişiye ev sahipliği yapmaktadır. 9 salonlu sinemasıyla, marketleriyle, oyun alanlarıyla önemli bir cazibe merkezi olan alışveriş merkezi her türlü insanın ihtiyaçlarına karşılık verebilmektedir. ESPARK kelimesi ise Eskişehir Park’ın kısaltmasıdır.

ESPARK AVM Çalışma Saatleri ve Ziyaret Saatleri

Eskişehir nüfusunun büyük bir çoğunluğu öğrencilerden oluşmaktadır. Öğrenciler dışında şehirde çok sayıda memur yaşamaktadır. Tüm bu kişiler iş ve eğitim dışında gezerek vakit geçirir ve Eskişehir’de gezilecek adreslerin başında ESPARK AVM gelir. Bu nedenle AVM’nin kaçta açılıp kaçta kapandığı, çalışma ve ziyaret saatleri çok merak edilmektedir. ESPARK AVM sabah erken saatlerden akşam geç saatlere kadar ziyaretçilerini ağırlamaktadır. AVM sabah 10’da açılır ve akşam 22’ye kadar faaliyetlerine devam eder.

kamu haber

Espark AVM çalışma saatleri: 10.00-22.00

ESPARK AVM Kaçta Açılır? Kaçta Kapanır?

İndirim günlerinde, hafta sonları, tatil günlerinde Eskişehirliler ESPARK AVM’nin çalışma saatlerini merak eder. AVM’nin kaçta açılıp kaçta kapandığı sorulur. Özellikle de Kara Cuma, Black Friday, Yılbaşı gibi indirim günlerinde binlerce kişi AVM’ye sabah saatlerinde giderek ürünler tükenmeden alışveriş yapmak ister. Peki ESPARK AVM kaçta açılır? Kaçta kapanır?

ESPARK AVM pazartesi çalışma saatleri: 10.00-22.00

Salı: 10.00-22.00

Çarşamba: 10.00-22.00

Perşembe: 10.00-22.00

Cuma: 10.00-22.00

Cumartesi: 10.00-22.00

Pazar: 10.00-22.00

ESPARK AVM Hafta Sonu, Resmi Tatilde, Dini Bayramda Açık Mı?

AVM’nin hafta içi, hafta sonu, resmi tatillerde, dini bayramlarda açık olup olmadığı merak edilmektedir. Milyonlarca memur, öğrenci özellikle hafta sonları AVM’lere akın eder. Bu nedenle cumartesi ve pazar günleri AVM’nin açılış kapanış saatleri merak konusu olur. Ayrıca yılbaşında, resmi tatillerde ve dini bayramlarda da insanlar AVM’ye gitmektedir. 1 Ocak Yılbaşı, 23 Nisan Çocuk Bayramı, 19 Mayıs Gençlik Bayramı, 30 Ağustos Zafer Bayramı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramında AVM açıktır. Ancak 1 Ocak yılbaşı, Kurban ve Ramazan bayramının ilk günü AVM normal saatinden daha geç açılır.

Cumartesi ve pazar hafta sonları çalışma saatleri: 10.00-22.00

1 Ocak Yılbaşı, Kurban ve Ramazan Bayramı 1. günleri AVM saat 12.00-14.00 arasında açılır ve 22.00’da kapanır.

ESPARK AVM İletişim Bilgileri, Adresi ve Telefon Numarası

ESPARK AVM çevre şehirlerden çok sayıda ziyaretçi çekmektedir. Bu nedenle AVM’nin adresi, telefon numarası, posta kodu merak edilmektedir. İşte AVM’nin iletişim ve adres bilgileri;

Adres: Yılmaz Büyükerşen Bulvarı Numara: 21 26170 Eskibağlar/Eskişehir

Telefon: 0222 333 03 30

Posta Kodu: 26170

Plaka Kodu: 26

E-posta adresi: info.espark@ece.com

İnternet sitesi: espark . com . tr

espark avm iletisim adres telefon

Yorumlar

  1. Hüseyin şeyhanlı Avatar Hüseyin şeyhanlı dedi ki:

    Şoför olarak çalışmak istiyorum