kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Gaziantep Şahinbey Belediyesi Müfettiş Yardımcılığı Alım İlanı 2020

Gaziantep Şahinbey Belediyesi Müfettiş Yardımcılığı alım ilanı yayınlandı. Başvuru şartları neler? Başvurular ne zaman yapılacak? Kaç kişi alınacak? Detaylar haberimizde.

Gaziantep Şahinbey Belediyesi Teftiş Kurulu Müdürlüğü’nde görevlendirilmek üzere müfettiş yardımcılığı alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilana göre 2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Alımı başvuru şartları nelerdir? 2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Alımı başvuruları ne zaman yapılacak? 2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Alımı kaç kişilik? Hangi puan türü ile gerçekleştirilecek? Sınavı nasıl olacak? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların devlet memurları mevzuatında yer alan genel şartları taşıyor olmaları, 2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Alımının yapılacağı 2020 yılının birinci günü itibariyle 35 yaşlarını tamamlamamış olmaları, müfettişlik vazifesini yerine getirmelerini engelleyecek düzeyde herhangi bir sağlık sorunlarının olmaması, üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Fakültesi, İktisat Fakültesi, Hukuk Fakültesi ya da Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun durumda olmaları, askerlik ile ilişiksiz durumda olmaları gerekmektedir.

2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvurularını 22 Haziran 2020 tarihinden 3 Temmuz 2020 tarihine kadar mesai saatleri dahilinde Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları birimine bizzat veya il dışından posta yolu ile gerçekleştirebileceklerdir.

2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Alımı Kaç Kişilik Yapılacak? Hangi Puan Türü Kullanılacak?

2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Alımı toplam üç aday için gerçekleştirilecek. Alıma başvurmak isteyen adayların 2018 yılında ya da 2019 yılında gerçekleştirilmiş olan Kamu Personeli Seçme Sınavı A Grubu oturumlarından almış oldukları KPSS P48 puanlarının en az 80 olması gerekmektedir.

2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Sınavı Nasıl?

2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı sınavına mesleğe alınacak aday sayısının en fazla 20 katı kadarı katılabilecektir. Yani 60 aday için yazılı sınav düzenlenecektir. Yazılı sınava katılacak olan adaylardan her grupta en az 70 puan alan ve aritmetik ortalaması 75 puan olan adaylardan mesleğe alınacağı ilan edilen aday sayısının dört katı kadarı ikinci safha olan sözlü mülakatlara katılmaya hak kazanacaklardır.

2020 Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanlığı Müfettiş Yardımcılığı Alımı detayları ve sınav konularını İLANIN TAM METNİNDE incelemek için Tıklayınız!

2020 Şahinbey Belediyesi Müfettiş Yardımcılığı alım sürecini takip etmek ve sorularınızı yöneltmek için FORUM sayfamızı takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.