kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alım İlanı 2021

Pazar Belediyesi Başkanlığı tarafından 2021 yılı personel alım ilanı yayınlandı. İlana göre başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde.

Rize Pazar Belediyesi Başkanlığı tarafından 2021 yılında gerçekleştirilmek üzere personel alım ilanı yayımlandı. İlana göre 2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımı başvuru şartları neler? 2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımı kaç kişilik olacak? 2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımı başvuruları ne zaman yapılacak? Detayları haberimizde inceleyebilirsiniz.

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımı Başvuruları Hangi Tarihler Arasında Nasıl Gerçekleştirilecek?

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen ve başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını 22 Şubat 2021 tarihinden 24 Şubat 2021 tarihine kadar Rize ili Pazar Belediye Başkanlığı’nın yazı işleri müdürlüğüne başvuru evrakını teslim ederek gerçekleştirmeleri gerekmektedir. 2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuru yapacak olan adaylar ayrıca belgelerini elektronik ya da normal posta yolu ile de gönderebileceklerdir. Elektronil/posta başvurusuna tek istisna zabıta memurluğu kadrosu için mevcuttur. Bu adayların başvurularını şahsi olarak gerçekleştirmeleri zorunlu tutulmuştur.

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir?

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların öncelikli olarak memurluk için genel şartları sağlıyor olmaları gerekmektedir. Bununla birlikte adayların devlete karşı suçlardan mahkum olmamış olmaları ve yine yüz kızartıcı suç olarak belirtilen suçlardan herhangi bir şekilde mahkum olmamış olmaları gerekmektedir. Bunun yanında 2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuracak olan adayların kasıtlı olan suçlardansa bir yıl ve daha uzun süreli bir mahkumiyet almamış olmaları şarttır.

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuru yapacak olan adaylardan erkek adayların askerlik ile ilişiksiz olmaları gerekmektedir.

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların ilan edilmiş olan kadrolardan yalnızca bir tanesi için başvuru yapma imkanları olacaktır.

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımına Başvuruda Yaş Koşulu Var Mıdır?

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların alımın sınavının gerçekleştirileceği tarih itibariyle otuz yaşlarını tamamlamamış olmaları gerekmektedir.

rize pazar

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımı Hangi Kadrolar İçin Kaç Kişilik Olarak Gerçekleştirilecek?

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların başvuru yapabilecekleri toplam kadro sayısı on kişidir. Bu on kişilik toplam kadronun unvanlara göre dağılımını ve adayların mezuniyet durumlarına dair koşulları aşağıda yer alan tablomuzda inceleyebilirsiniz;

Alım Yapılacak Unvan Alım Sayısı Mezuniyet Şartları
Memurluk 3 kişi Lisans mezunu
Tahsildarlık 1 kişi Lisans mezunu
Belediye Trafik Memurluğu 1 kişi Lisans mezunu
Şoförlük 1 kişi Önlisans mezunu
Zabıta Memurluğu 2 kişi Lisans mezunu
Zabıta Memurluğu 2 kişi Lisans mezunu
TOPLAM 10 kişi

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımı için lisans ve ön lisans olarak belirtilen kadrolarda herhangi bir bölüm ayrımı yoktur. Adayların lisans ya da ön lisans düzeyinde herhangi bir bölümden mezun durumda bulunmaları kafidir.

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımına Hangi KPSS Puan Türleri İle Başvuru Yapılabilecek?

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların lisans mezunu olmaları ve buna yönelik kadrolara başvuru yapacak olmaları durumunda 2020 KPSS Lisans oturumunda KPSS P3 puan türünden en az 60 puana, ön lisans içinse 2020 KPSS Ön Lisans oturumunda KPSS P93 puan türünden en az 60 puana sahip olmaları gerekmektedir.

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımının özel başvuru şartları, başvuru belgeleri ve sınavına dair detaylarını incelemek adına İLANIN TAM METNİNİ görmek için Tıklayınız!

2021 Rize Pazar Belediye Başkanlığı Personel Alımı sürecini takip etmek ve diğer adaylarla bu alıma yönelik konuşabilmek için FORUM sayfamızı ziyaret etmeyi Unutmayın!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.