kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Girişimcilik 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Girişimcilik 2020 taban puanları kaçlardadır, Girişimcilik 2020 başarı sıralamaları kaç binlerdedir, Girişimcilik taban puanları 2020 nasıl ortaya çıkmaktadır, 2020 Girişimcilik puanları en yüksek ve en küçük kaç taban puan ile kapatmıştır, Girişimcilik sıralama sayıları 2020 belli oldu mu, Girişimcilik sıralaması en küçük kaçtadır gibi soruların cevabını ve Girişimcilik taban puanları içeriğine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Her yıl lise eğitimini tamamlayan binlerce kişi üniversiteye geçiş sınavına giriyor. Aylar hatta yıllar süren çalışmalarının sonucunu almak için sınavda ter döken öğrenciler daha sonra sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Üniversiteye geçiş sınavı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandıktan sonra bazı öğrenciler üniversiteli olurken bazıları da bir kez daha sınava hazırlanmaya karar veriyor. Tercih ve yerleştirme sürecinde ise Girişimcilik taban puanları ve başarı sıralamaları merak ediliyor. Ancak üniversite bölümleriyle ilgili olarak taban puanları ve başarı sıralama bilgisi henüz paylaşılmadı. Girişimcilik taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 ile ilgili bilgiler ise en yakın sürede açıklanacak.

Milyonlarca üniversite öğrencisi ve üniversite hayalleri kuran öğrencilerin Girişimcilik taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili henüz paylaşılan bir bilgi yok. Ancak en kısa sürede bu bilgilerin açıklanması bekleniyor. Milyonların merak ettiği bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığında ise www.tercihiniyap.net ailesi olarak 4 yıllık Girişimcilik taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili tabloyu sizlerle paylaşacağız. Ancak o zamana dek hazırladığımız bu kritik tablodan faydalanabilirsiniz…

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

GİRİŞİMCİLİK BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ   Girişimcilik  Burslu 7.028 432,29957
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ   Girişimcilik  Burslu 286.029 288,1563
ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ   Girişimcilik  %50 İndirimli 484.296 255,54148
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ   Girişimcilik  %75 İndirimli 769.294 224,18026
İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ   Girişimcilik  Ücretli Dolmadı Dolmadı

*Yukarıda yer alan bilgiler, Girişimcilik 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.