GUY Maaşı 2018 Temmuz Ayında Ne Kadar Oldu?

Gelir Uzman Yardımcısı namı diğer GUY maaşı temmuz 2018 ayında yapılan zamla ne kadar oldu? GUY maaşı ile ilgili detaylar haberimizde.

27.07.2018
A+
A-

Gelir uzman yardımcısı temmuz 2018 maaşı ne kadar? GUY temmuz 2018 maaşı ne kadar?

Yeni başlayan gelir uzman yardımcı maaşı veya GUY maaşı 2018 Temmuz ayında kaç lira oldu? Son dönemde GUY alımı ilanının yayınlanmasıyla birlikte sorulma sıklığı hızla artan popüler bir konu. GUY ne iş yapar, GUY nasıl olunur bu konuları daha önce tercihiniyap.net editörleri defaten yazmış ve forum tercihiniyap.net adresinde bu konular konuşulmuştu.

Gelirler İdaresi Başkanlığı taşra personeli olarak görev yapan ve taşra personeli olan  yeni başlayan GUY maaşı temmuz 2018 döneminde 3.980 TL, yeni başlayan merkez uzman yardımcısı maaşından 600 civarında daha az. Dönem dönem merkez ve taşra personeli arasındaki maaş farkının kapatılması talep edilse de bu konuda herhangi bir çalışma bulunmamakta. Kamu kurum ve kuruluşlarının merkez taşra ayrımını desteklediği ve maaş eşitlemesine sıcak bakmadığı da aktarılan bilgilerden.

Mevcut durumda memur ile merkez uzman yardımcısı arasında bulunan guy maaşı 2018 Temmuz ayında tüm kamu personellerine yapılanının dışında bir artış görmedi. GUY olarak görev yapan personel ise mesai veya herhangi başka bir ad altında asgari geçim indirimi ve yabancı dil tazminatı dışında herhangi bir ek ödeme almamaktadır.

GUY SINAVI KAYNAK TAVSİYELERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. mhuy dedi ki:

    yaptığı işe ve aranan niteliklere göre GUY maaşı çok yüksek.