Instagram'a Yeni Özellik

Sosyal medyanın fenomen platformu İnstagram milyonlarca kullanıcısının karşısına yeni bir özellikle çıkıyor. İnstagram artık internetsiz de kullanılabilecek.

Instagram'a Yeni Özellik

Sosyal medyanın fenomen platformu Instagram milyonlarca kullanıcısının karşısına mükemmel bir özellikle çıkıyor. Instagram uzun süredir üzerinde çalışılan bu özellik için düğmeye bastı. Instagram artık internetsiz de kullanılabilecek...

Mark Zuckerberg, Instagram'a çevrimdışı modunun ekleneceğini duyurdu.

Çevrimdışı mod sayesinde Instagram kullanıcıları internet bağlantıları kesildiğinde veya olmadığında işlem yapabilecek.

Instagram'ın Android uygulaması, daha önce indirilen içeriğe göz atmanıza olanak tanıyor. Başka bir deyişle, instagram kullanıcısının sabırsızlıkla beklediği bu yeni özellik ile Android kullanıcıları internet erişimleri yokken Instagram'ı kullanabilecek. 

Yeni özellik sayesinde, mesajlar, beğenme, kaydetme ve yorum yapma gibi özellikleri Android kullanıcıları tarafından internet bağlantısı yokken de gerçekleştirilebilecek.

Instagram, kullanıcının bir sonraki çevrimiçi ziyaretinizde söz konusu işlemleri Instagram'ın sunucularıyla senkronize edecek. 

Söz konusu özelliğin önümüzdeki dönemde iOS işletim sistemi ile çalışan telefonlar için de gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Çevrimdışı mod, kullanıcılara daha iyi ve kesintisiz bir sosyal medya deneyimi sunacak.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUMUMUZU ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2017, 12:09
YORUM EKLE