Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) 20 Daimi Memur Alımı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere birbirinden farklı pozisyonlar için 20 kişilik daimi memur alım ilanını Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi internet sitesi üzerinden kamuoyu ile paylaştı. Peki TÜSEB personel alım şartları nelerdir? TÜSEB ilanına kimler başvuru yapabilir?

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) 20 Daimi Memur Alımı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB), Sağlık Bilimi ve Teknolojisi alanında bilgi üreterek, ülkemize ve insanlığa hizmet etmek amacıyla 2015 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul’da olan TÜSEB bilim ve teknoloji alanında, serbest rekabete dayalı, şeffaf ve eşitlik ilkeleri çerçevesinde, bilimsel araştırmalar yapılacak ve desteklenmektedir. Üniversite ve sanayi işbirliği modeli ile bilginin ürüne dönüştürülerek, planlı ve sürdürülebilir kalkınmaya destek sağlanması amaçlanan kurum yayımladığı ilan le personel alımı yapacağını duyurdu.

Devlet Personel Başkanlığı'nın (DPB) resmi internet sitesi dpb.gov.tr adresi üzerinden yayımlanan ilan aracılığı ile en az ortaöğretim mezunu 20 daimi memur alımı yapılacağı duyuruldu. Peki alınacak personeller hangi pozisyonlarda istihdam edilecek? Alınacak personellerde hangi şartlar aranmaktadır? Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) 20 daimi memur alımına kimler başvurabilir?

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) 20 Memur Alımı

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) en az ortaöğretim mezunu personel alımı yapıyor. Yayımlanan 20 kişilik daimi memur alımına başvuru yapacak adayların 5 Ekim 2017 tarihine kadar başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak?

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) bünyesinde istihdam edilmek üzere 20 daimi personel alımı yapılıyor. Peki alınacak kamu personelleri hangi pozisyonlarda istihdam edilecek? 

Büro Memuru (İdari İşler) - 17 Daimi Memur 

Bilgisayar Programcısı - 1 Daimi Memur 

Grafiker - 2 Daimi Memur 

Nasıl Başvuru Yapılır? Başvuru Şartları Nelerdir?

İlanda belirtilen pozisyonlar için Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) toplamda 20 kişilik daimi memur alımı yapmaktadır. 20 kişilik daimi memur alımı için adayların Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile başvuru işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Aşağıdaki link üzerinden başvuru yapmak istedikleri pozisyonlar için aranan şartları öğrenmeleri mümkündür.

Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) 20 Daimi Personel Alımı İlanı

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 19:25
YORUM EKLE