Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  2020 taban puanları kaçlardadır, Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  2020 başarı sıralamaları kaç binlerdedir, Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  taban puanları 2020 nasıl ortaya çıkmaktadır, 2020 Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  puanları en yüksek ve en küçük kaç taban puan ile kapatmıştır, Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  sıralama sayıları 2020 belli oldu mu, Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  sıralaması en küçük kaçtadır gibi soruların cevabını ve Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  taban puanları içeriğine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

05.10.2019
A+
A-

Lise eğitimini tamamlayarak üniversite geçiş sınavına giren binlerce kişi için zoru süreç tamamlandı. Üniversiteye geçiş sınavı olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarını alan öğrencilerin bazıları üniversiteli oldu. Bazıları ise bir sene daha hazırlanmaya karar verdi. Üniversiteye yerleştirme sürecinin geride kalmasıyla Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  taban puanları ve başarı sıralamaları merak konusu oldu. Bölümlere ilişkin taban puan ve başarı sıralama bilgisi henüz paylaşılmadı ancak kısa süre içerisinde Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 açıklanacak.

Üniversite öğrencilerinin ve üniversite hayalleri kurnaların beklediği Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili hiçbir bilgi henüz paylaşılmadı. Ancak beklentiler kısa süre içerisinde Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  taban puanları 2020 başarı sıralamalarının açıklanması yönünde. Beklenen bu kritik veriler açıklanana dek www.tercihiniyap.net ailesi olarak hazırladığımız 4 yıllık Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  taban puanları ve başarı sıralamaları tablosundan faydalanabilirsiniz. İşte o kritik tablo…

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

KUYUMCULUK VE MÜCEVHER TASARIMI BÖLÜMÜ TABAN PUANLARI
ÜNİVERSİTE/FAKÜLTE/BÖLÜM/TÜR PUAN TÜRÜ KONT. YERL. TABAN PUAN TAVAN PUAN
ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ/Sanat ve Tasarım Fakültesi/Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı EA 25 26 222,98597 266,54359

<div></div>

*Yukarıda yer alan bilgiler, Kuyumculuk ve Mücevher Tasarımı  2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.
 

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.