kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Lojistik Yönetimi KPSS 2018/2 Atama Taban Puanları

Lojistik yönetimi KPSS 2018/2 atama taban puanları kaçlarda kalmıştır, lojistik yönetimi ve benzeri bölümler mezunları için KPSS merkezi atama kadrolarını tercih etmeye yarayan özel kod kaçtır, bu koda özel kontenjan sayısı 2018/2 atamaları için kaçtı, KPSS 2018/2 içinde lojistik yönetimi mezunlarının tercih edebileceği toplam kontenjan kaçtı, bu kontenjanlara yerleştirmeler sonucu ortaya çıkan en yüksek ve en düşük puanlar kaçtır gibi soruların cevaplarına buradan erişebilirsiniz.

Lojistik Yönetimi KPSS 2018/2 Atama Taban Puanları

KPSS 2018/2 merkezi ataması ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından gerçekleştirildi ve kamu personeli adayı olan bireylerin bir bölümü kamu personeli olabilirken bir kısmı ne yazık ki yerleşemedi, yerleşemeyen adaylara yol göstermesi ve sonraki atamalarda kaç puana ihtiyaç duyabileceklerine dair fikir oluşturması için merkezi yerleştirme atama taban puanları listelerini oluşturmaya devam ediyoruz, lojistik yönetimi mezunlarının yerleşebileceği kontenjanlara ait lojistik yönetimi KPSS 2018/2 atama taban puanları listesini içeren tabloyu yazımızın en altında bulabilirsiniz.

KPSS 2018/2 LOJİSTİK YÖNETİMİ ATAMA TABAN PUANLARI

Merkezi atamalar aracılığıyla lojistik yönetimi bölümü mezunlarının tercih edebileceği kontenjanlar ya herhangi bir lisans mezunun tercih etmesini sağlayan 4001 nitelik kodu şartını ya da lojistik yönetimi ve türevi bölümlerin tercih etmesini sağlayan 4483 nitelik kodunu taşımalıdırlar.

Bu kontenjanlar üzerinden değerlendirildiğinde KPSS 2018/2 merkezi atama tercihlerinde lojistik yönetimi mezunlarının tercih edebileceği toplam 147 kontenjan bulunmaktaydı. Bunlardan 120 tanesi 4001 nitelik kodunu taşıyan tüm lisans mezunlarının tercih edebileceği kontenjanlar iken diğer 27 kontenjan ise lojistik yönetimi ve benzeri bölüm mezunu olma şartı arayan 4483 nitelik kodu ile tercih edilebilen kadrolara aitti.

Bahsettiğimiz kontenjanlara yerleşmeler sonucu oluşan lojistik yönetimi KPSS 2018/2 atama taban puanları incelendiğinde en düşük puan ile yerleşilen kadronun Devlet Demiryolları Taşımacılık A.Ş Genel Müdürlüğü’ne (Memur) (Kars) ait olduğu ve 72,166 puan ile kapattığı görünmektedir. Lojistik yönetimi mezunu olarak yerleşilebilecek en yüksek puan ile yerleşilen kadronun ise Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü’ne (Stajyer AIM Memuru) (Denizli) ait olduğu ve 99,386 puan ile kapattığı görünmektedir. KPSS 2018/2 çift yıl KPSS puanları ile başvuru yapılan ilk merkezi yerleştirmedir ve puanların yüksekliği biraz bununla ilişkilidir, buradan yola çıkarak lojistik yönetimi bölümü mezunlarının en küçük taban puan yakınlarında bir puan alması durumunda merkezi atamalarda açılan kontenjanlara yerleşmesi mümkündür diyebiliriz.

Merkezi atamalar, mülakat ile alım yapan kurumlar, KPSS, YDS, lojistik yönetimi mezunlarının başvuru yapabileceği ilanlar ve benzeri tüm konularda merak ettiklerinizi sorabileceğiniz FORUM sayfalarımız tecrübeli üyeleri ve yöneticileri ile hizmetinizdedir.

* Yukarıda yer verdiğimiz bilgiler ve lojistik yönetimi KPSS 2018/2 atama taban puanları listesi ÖSYM’nin (ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi) resmi internet sitesinde yayımladığı dosyalardan, kılavuzlardan faydalanılarak hazırlanmıştır, yapılabilecek bir değişiklikte kurumun yapacağı son duyuru geçerli olacağından ÖSYM resmi web sitesindeki duyurular kısmını ara ara ziyaret etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

** Lojistik yönetimi atama taban puanları listesinde yer alan bazı kadrolarda farklı nitelik kodları şartları da bulunabilmektedir (Örnek: 7113: Son 5 Yıl İçerisinde KPDS/YDS En Az D Seviyesinde İngilizce Bilmek.), bu sebep ile merkezi atama için ayrılan kadroları kapsayan listeye BURAYI kullanarak göz gezdirebilir ve nitelik kodlarına da göz atmak için BURADAN ilgili sayfayı inceleyebilirsiniz.

kpss 2018 2 lojistik yonetimi atama taban puanlari

kpss 2018 2 atama lojistik yonetimi taban puanlari

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.