Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2 yıllık Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası taban puanları 2020 hangi şekilde belirlenmektedir, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası 2020 taban puanları nedir, 2020 Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası puanları en yüksek ve en düşük kaç taban puanda kalmıştır, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası 2020 başarı sıralamaları ne durumdadır, 2020 Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası sıralama sayıları belli oldu mu, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası sıralaması en düşük kaçlardadır gibi soruların cevaplarına ve Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası taban puanları tablosuna yazımızın içinden erişebilirsiniz.

04.10.2019
A+
A-

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonunu geride kaldıktan sonra binlerce öğrenci üniversiteli oldu. Bazı öğrenciler ise bir sene daha hazırlanmaya karar verdi. Hedefleri olan öğrenciler istedikleri bölümlerin kaç puanla kapattığını araştırmaya başladı. Yerleştirme işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gözler Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası taban puanlarına çevrildi. Üniversiteli olanlar ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyenler için kritik öneme sahip bu bölüme ait taban puanları ve başarı sıralamaları ise henüz açıklanmadı.

Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası bölümü 2 yıllık öğrenim süresi olan bir önlisans programıdır ve tüm 2 yıllık programlar gibi TYT puan türü ile tercih edilebilmektedir. Bunun dışında Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası sıralama değerleri henüz YÖK veya ÖSYM tarafından paylaşılmadı. Resmi bir açıklama veya duyuru geldiğinde www.tercihiniyap.net adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

MENKUL KIYMETLER VE SERMAYE PİYASASI BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
GAZİANTEP ÜNİVERSİTESİ   Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Ücretsiz 1.509.902 204,18104
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası (Açıköğretim) AÖ-Ücretli 1.735.443 185,71647
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ   Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Ücretsiz
KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ   Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Ücretsiz
SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ   Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası Ücretsiz

<div></div>

*Yukarıda yer alan veriler, rakamlar, Menkul Kıymetler ve Sermaye Piyasası 2020 taban puanları vs. ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından hazırlanmış olan kılavuzdan ve ÖSYM’ye ait resmi internet sitesinden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacağı için kurumun sitesini zaman zaman ziyaret ediniz.
 

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.