kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2 yıllık Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği taban puanları 2020 hangi şekilde belirlenmektedir, Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği 2020 taban puanları nedir, 2020 Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği puanları en yüksek ve en düşük kaç taban puanda kalmıştır, Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği 2020 başarı sıralamaları ne durumdadır, 2020 Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği sıralama sayıları belli oldu mu, Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği sıralaması en düşük kaçlardadır gibi soruların cevaplarına ve Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği taban puanları tablosuna yazımızın içinden erişebilirsiniz.

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonu 2019 yılı için geride kaldı. Aylar hatta yıllar süren çalışmaların karşılığını almak için sınava giren öğrenciler, öğrencilerin başarılı olmasını isteyen öğretmenler ve veliler YKS sonrasında derin bir nefes aldı. Üstelik sonuçların açıklanması, puanların belli olmasıyla birlikte tercih heyecanı başladı. Yerleştirme işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gözler Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği taban puanlarına çevrildi. Üniversiteli olanlar ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyenler için kritik öneme sahip Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 henüz açıklanmadı.

Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği bölümü 2 yıllık öğrenim süresi olan bir önlisans programıdır ve tüm 2 yıllık programlar gibi TYT puan türü ile tercih edilebilmektedir. Bunun dışında Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği sıralama değerleri henüz YÖK veya ÖSYM tarafından paylaşılmadı. Resmi bir açıklama veya duyuru geldiğinde www.tercihiniyap.net adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

NÜKLEER TEKNOLOJİ VE RADYASYON GÜVENLİĞİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ   Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği Burslu 311.956 317,51696
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ   Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği Ücretsiz 879.721 249,92766
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ   Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği İÖ-Ücretli 1.068.863 235,17136
KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ   Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği Ücretsiz 1.071.518 234,97798
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ   Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği Ücretsiz
ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ   Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği %75 İndirimli

*Yukarıda yer alan veriler, rakamlar, Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği 2020 taban puanları vs. ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından hazırlanmış olan kılavuzdan ve ÖSYM’ye ait resmi internet sitesinden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacağı için kurumun sitesini zaman zaman ziyaret ediniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.