kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Odyolog KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

​​​​​​​KPSS 2019/7 odyolog atama taban puanları kaçta kalmıştır, odyolog merkezi atama puanları içindeki en yüksek ve en alt atama puanları kaçlardadır, odyolog mesleğine 2019/7 içinde kaç adet kontenjan ayrılmıştır gibi soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Odyolog KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Kamu personeli yani memur olmak isteyen adaylar ya açıktan ya da merkezi olarak devletin kadro açmasını beklemektedir. Genellikle sağlık bakanlığı için de bu atamalar merkezi atama olarak gerçekleşmektedir. Bizler merkezi atamalarda hangi branşa kaç puan ile atama gerçekleştiğine dair tablolar hazırlamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda ise odyolog KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosunu bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 ODYOLOG  MERKEZİ ATAMA TABAN PUANLARI

Odyolog mesleğine 2019/7 merkezi atamasında yerleştirmesi yapılan adaylar içinde en küçük puan ile yerleşen adayın puanı 85,357 iken en yüksek puan ile yerleşen adayın puanı ise 89,851 olarak belirlenmiştir. Odyolog kadrolarına yerleşen adaylardan en küçük puan ile yerleşen aday Erzurum ilinde bulunan bir kadroya yerleşmişken en yüksek puan ile yerleşen aday ise Ankara ilinde bulunan bir kadroya yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 merkezi atamaları için odyolog kadrolarına toplam 11 adet kontenjan ayrılmıştır.

Odyolog KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosu aşağıdaki gibidir.

kpss 2019 7 odyolog atama taban puanlari

<div></div>

Memur olma ile ilgili veya kariyer planınıza dair aklınıza takılan tüm her şeyi sorabileceğiniz forum sayfalarımıza ulaşmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*Yazımızda yer verdiğimiz bilgiler ve odyolog 2019/7 atama taban puanları tablosu ÖSYM’nin resmi web sitesindeki bilgilerden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru tüm adaylar için esas olacaktır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.