kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Sakarya Anadolu Liseleri Taban Puanları 2021 (MEB-LGS)

Sakarya Anadolu liselerine yapılan yerleştirmelerde ortaya çıkan en küçük ve en büyük puanlar kaçtır? Sakarya Anadolu Liseleri Taban Puanları 2021 kaçlarda kalmıştır?

İyi bir liseye yerleşmenin yolu LGS yani Liseye Geçiş Sistemi içerisinde iyi puan elde etmek ile mümkün olmaktadır. Alınan ve iyi diye nitelenen puanların da hangi liselere yettiğini, yetebileceğini anlamak için adayların önceki yıllarda yapılan yerleştirmelerde ortaya çıkan taban puanlara bakması faydalı olacaktır.

SAKARYA ANADOLU LİSELERİ TABAN PUANLARI 2021

2020 yılında yapılan yerleştirmelerde ortaya çıkan ve 2021 yılı için fikir vermesi amacıyla ortaya konulan Sakarya Anadolu Liseleri taban puanlarına bakıldığında en düşük puan ile yerleştirmesi yapılan adayın Sakarya Anadolu Lisesi’ne 406,377 puan ile yerleştirildiği görülmektedir.

Sakarya ili içerisinde bu şekilde 1 Anadolu Lisesi bulunmaktadır. Bahsi geçen bu liselerin tamamına ait Sakarya Anadolu Liseleri 2021 taban puanları listesi de şu şekildedir.

SAKARYA ANADOLU LİSELERİ 2021 TABAN PUANLARI
OKUL ADI OKUL TÜRÜ ÖĞR. SÜRESİ ÖĞR. SÜRESİ PANSİYON DURUMU YAB. DİLİ KONT. TABAN PUANI
SAKARYA / SERDİVAN / Sakarya Anadolu Lisesi Anadolu Lisesi 4 yıl Kız Erkek Pansiyon Yok İNG. 306 406,377

Liseye Geçiş Sistemi ve liseler hakkında sormak istediğiniz her soruyu, danışmak istediğiniz her konuyu forum sayfalarımıza gelerek sorabilir, danışabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NETF

<div></div>

* Tabloda yer alan Sakarya Anadolu Liseleri 2021 taban puanlarına dair rakamlar MEB’e ait resmi kaynaklardan derlenerek hazırlanmıştır. Yapılacak bir değişiklikte MEB’in yapacağı duyuru tüm adayları kapsayıcı olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.