Survivor Yarışmacılarının Maaşları Ne Kadar Oldu? Survivor Ünlüleri ve Gönülleri Maaşları

TV8 ekranlarında her yıl düzenli olarak yayınlanan yarışma programı Survivor yarışması tarihinde başladı. Yarışmacılar Survivor programında kaldıkları süre içerisinde haftalık para kazanıyor. Survivor yarışmacılar ne kadar kazanıyor? Survivor yarışmacılarının maaşları detayları…

25.01.2022
A+
A-

Survivor Yarışmacılarının Maaşları Ne Kadar Oldu? Survivor Ünlüleri ve Gönülleri Maaşları hakkında bilgi verdiğimiz bu yazımızda aradıklarınızı bulabilirsiniz. İlgiyle izlenen TV programlarından biri olan survivor hakkında en çok merak edilen konu yarışmacıların aldıkları ücret. Bizde sizlere bu yazımızda survivor yarışmacılarının aldıkları ücretleri derledik.

Survivor Yarışmacılarının Maaşları Ne Kadar Oldu? Survivor Ünlüleri ve Gönülleri Maaşları

TV8 ekranlarında büyük bir ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor programı, ekranlardaki yerini aldı. Ünlüler ve Gönüllüler olarak düzenlenen yarışma programında tanıdık ünlüler ve birbirinden iddialı gönüllü yarışmacılar yer alıyor. İzleyicilerin büyük bölümü Survivor programında yarışmacıların yarış süreci içerisinde maaş alıp almadıklarını merak ediyor. Merak edilen sorular içerisinde Survivor yarışmacıları maaş alıyor mu? Sanatçılar  normal hayatlarında olan masraflarını nasıl karşılıyor? Merve Aydın, Gökhan Keser, Batuhan Karacakaya maaşları ne kadar? Survivor yarışmacıları bölüm başına ne kadar alıyor? Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu yaptığı Survivor Ünlüler ve Gönüllüler gurubunda yer alan yarışmacıların ne kadar maaş aldıklarını belirtmek istiyoruz.

Yarışma programı TV8 ekranlarında her yıl altı yedi ay devam ediyor. Bu süre içerisinde Survivor’da yer alan yarışmacıların toplam aldıkları para merak ediliyor. Nerdeyse haftanın her günü ekranlara gelen program bu yıl da Dominik Cumhuriyet’inde çekimlerini sürüyor. Zor şartlarda yarışan yarışmacılar Acun Medya tarafından maaş alıyorlar. Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından yarışmacıların günlük hayatlarında kazandıkları maaşlar göz önüne alınarak ödeme yapılıyor. Bu durum yarışmacıların daha fazla ünlü olmalarıyla birlikte maaşlarının da yüksek olacağını gösteriyor. Geçen yıl ünlüler takımında bulunan yarışmacıların almış oldukları aylık maaşların 10 Bin TL ile 70 Bin TL arasında değişiklik göstermişti. Gönüllüler takımındaki yarışmacıların ise almış oldukları ücret ünlü yarışmacılara göre daha düşük miktarda olduğu açıklanmıştı. Bu yıl Survivor yarışmacılarının aylık maaşların 15 Bin 750 TL ile 51 Bin 450 TL arasında değiştiğini gösteriyor.

Survivor Yarışmacılarının Maaşları 2022

Yarışmacıları popüler olmalarına göre belirlenen haftalık maaşlar göz önüne alındığında 2022 Survivor’da en fazla parayı kim almakta merak edilmektedir. Yarışmanın ilk haftasından Acun Ilıcalı tarafından yarışmacılara dağılan toplam haftalık para belirlenmiştir fakat konu ile ilgili net bir açıklama yapılmamıştır. Yarışmadan elenen yarışmacının haftalık alacağı ücrete göre bu rakam ilerleyen haftalarda düşecektir. 

İşte Acun Ilıcalı ve ekibi tarafından açıklanan Survivor Ünlüler ve Gönüller Adasında Yer Alan Yarışmacıların Haftalık Aldıkları Ücretler 2022:

 • Mert Öcal haftalık alacağı ücret: 7 bin TL
 • Aycan Yanaç haftalık alacağı ücret: 9 bin TL
 • Barış Murat Yağcı haftalık alacağı ücret: 12 bin TL
 • Yasin Obuz haftalık alacağı ücret: 7 bin TL
 • Evrim Keklik haftalık alacağı ücret: 5 bin TL
 • Nisa Bölükbaşı haftalık alacağı ücret: 8 bin TL

Survivor Evrim Keklik Kimdir, Aslen Nerelidir, Kaç Yaşındadır, Mesleği Nedir?

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. GÖZDE dedi ki:

  Beklediğimden düşük maaşlar. Ben haftalık en az 20 bin alıyorlardır diye düşünüyordum. 12 Bin TL'ye yarışmacı olacağıma asgari ücrete devamkeeee

  1. Ali Demirören dedi ki:

   Sen hangi ülkenin vatandaşısın Asgari ücrete devamke diyor haftalık en düşük 5 bin tl sen neden bahsediyorsun 🙄