Taban Puanları

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonu 2019 yılı için geride kaldı. Aylar hatta yıllar süren çalışmaların karşılığını almak için sınava giren öğrenciler, öğrencilerin başarılı olmasını isteyen öğretmenler ve veliler YKS sonrasında derin bir nefes aldı. Üstelik sonuçların açıklanması, puanların belli olmasıyla birlikte tercih heyecanı başladı. Yerleştirme işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gözler Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi taban puanlarına çevrildi. Üniversiteli olanlar ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyenler için kritik öneme sahip Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 henüz açıklanmadı.

Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi bölümü 2 yıllık öğrenim süresi olan bir önlisans programıdır ve tüm 2 yıllık programlar gibi TYT puan türü ile tercih edilebilmektedir. Bunun dışında Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi sıralama değerleri henüz YÖK veya ÖSYM tarafından paylaşılmadı. Resmi bir açıklama veya duyuru geldiğinde www.tercihiniyap.net adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

PERAKENDE SATIŞ VE MAĞAZA YÖNETİMİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ   Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi (Açıköğretim) AÖ-Ücretli 1.542.505 202,07085
SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ   Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi Ücretsiz 1.678.631 192,56721

*Yukarıda yer alan veriler, rakamlar, Perakende Satış ve Mağaza Yönetimi 2020 taban puanları vs. ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından hazırlanmış olan kılavuzdan ve ÖSYM’ye ait resmi internet sitesinden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacağı için kurumun sitesini zaman zaman ziyaret ediniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu