Taban Puanları

Uçak Bakım ve Onarım 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversitelerin Uçak Bakım ve Onarım bölümüne ait 2020 taban puanlarını inceleyerek, bu bölümü kaç net yaparak kazanabileceğinizi hesaplayabilirsiniz. 2019 üniversite yerleştirme süreci devam ederken, 2020 YKS hazırlık süreci de başladı. Sınava hazırlıklarına başlayan adaylar için sürecin başında doğru planlama yapmak çok önemlidir. Bu planı oluşturabilmek için de kazanılmak istenilen bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamalarını bilmek gerekir. Biz de sınava hazırlanan arkadaşlarımız için 2020 YKS sürecini kolaylaştırmak adına Uçak Bakım ve Onarım bölümü 2020 taban puanları yazısını kaleme aldık.

UÇAK BAKIM VE ONARIM TABAN PUANLARI VE BAŞARI SIRALAMALARI 2020

2020 YKS sonuçlarına göre Uçak Bakım ve Onarım bölümüne ait en küçük taban puan 302,032 puanda kalmıştır. Tablomuz içerisinde bütün üniversitelerin bahse konu bölüme ait taban puanlarını görebilirsiniz. YKS hakkında da aklınıza takılan tüm sorularınızı forum sayfalarımız üzerinden bizlere sorabilirsiniz.

► Forum sayfamız için LİNKİ tıklayınız.

UÇAK BAKIM VE ONARIM BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
SAMSUN ÜNİVERSİTESİ   Uçak Bakım ve Onarım  Ücretsiz 184.788 302,0324

ÖSYM ve YÖK tarafından açıklanan taban puanlara göz attığımızda başarı sıralamalarının henüz açıklanmadığı görülecektir. Tahmini verilerle sizleri yanıltmak istemediğimiz için Uçak Bakım ve Onarım bölümüne ait üniversite başarı sıralamalarını resmi kanallardan açıklanana kadar beklediğimizi belirtmek isteriz. Resmi verilerin açıklanmasıyla birlikte biz de bu tablolar altında başarı sıralamalarına yer vereceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu