Taban Puanları

Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2019 YKS dönemi yerleştirmelerin de gerçekleşmesi ile sona erdi diyebiliriz. Ek yerleştirmeler ile de tamamen sona erecek. Yerleştirmelerde belli olan puanlar her zaman olduğu üzere bu sene de bir sonraki yılın tercih kılavuzlarında kullanılacak. Özetle 2019 YKS yerleştirmelerinde belli olan puanlar 2020 YKS tercih kılavuzlarında olacak ve biz henüz kılavuzlar yayımlanmadığı için sizlere bölümlerin taban puanları ve başarı sıralamaları verilerini bu mantık ile hazırlıyoruz.

AĞAÇ İŞLERİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ YÖNETİMİ 2020 BAŞARI SIRALAMALARI VE TABAN PUANLARI

Öncelikle Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği başarı sıralamalarından bahsetmemiz gerekirse YÖK veya ÖSYM verileri açıklamadığı için Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği sıralama sayılarına şu an ulaşamıyoruz. Tahmini bir şey de vermek istemediğimiz için bahsettiğimiz kurumlar açıklar açıklamaz Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği başarı sıralamaları değerlerini tablolarımızda bulabileceksiniz.

2020 Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği puanları değerlendirildiğinde de ortaya çıkan duruma genel olarak bakacak olursak en küçük taban puan ile yerleştirmenin 215,30923 puan ile olduğunu en büyük taban puan ile yerleştirmenin de 256,44658 puan ile olduğunu görmekteyiz. Üniversitelerimizde var olan tüm Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği bölümlerine ait 2020 Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği taban puanları ve başarı sıralamaları listesini de aşağıda bulabilirsiniz. YKS hakkında da aklınıza takılan tüm konuları forum sayfalarımıza gelerek tecrübe sahibi yöneticilerimize sorabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

AĞAÇ İŞLERİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
GAZİ ÜNİVERSİTESİ   Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği  Ücretsiz 316.137 256,44658
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ   Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği  Ücretsiz 383.381 241,5694
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ   Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği  Ücretsiz Dolmadı Dolmadı
DÜZCE ÜNİVERSİTESİ   Ağaç İşleri Endüstri Mühendisliği (M.T.O.K.)  Ücretsiz Dolmadı Dolmadı

Yazımızı Puanlamak İster misin?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu