Ağız ve Diş Sağlığı Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

​​​​​​​Ağız ve diş sağlığı teknikeri mesleğine 2019/7 içinde ayrılan kontenjan sayısı kaçtı, KPSS 2019/7 ağız ve diş sağlığı teknikeri atama taban puanları kaçlardadır, ağız ve diş sağlığı teknikeri atama puanları içinde yer alan puanlarda en küçük ve en yüksek atama puanları kaçtır gibi soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

18.02.2020
A+
A-

Memur olma hayalini kuran bireyler devlette kadro açılmasını beklemektedir. Sağlık alanında çalışanlar da aynı şekilde sağlık bakanlığı tarafından yapılan merkezi atamaları beklerler. Sağlık bakanlığı tarafından yapılan merkezi atamalarda adayların kaç puan ile atanabildiği sonraki atama dönemlerinde adaylara fikir vermektedir bu sebeple bizler bu tip merkezi atamaların taban puanlarını sizler için derlemeye devam ediyoruz. Sizin için oluşturduğumuz bu içerikte ağız ve diş sağlığı teknikeri KPSS 2019/7 merkezi atamasına ait taban puanları bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI TEKNİKERİ  ATAMA TABAN PUANLARI

KPSS 2019/7 atamalarında ağız ve diş sağlığı teknikeri kadroları için toplam 91 adet kontenjan ayrılmıştı ve adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yeterli puanlar diye nitelendirdiğimiz puanlarının tamamını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz fakat küçük bir bilgi vermek gerekirse ağız ve diş sağlığı teknikeri mesleğine 2019/7 atamalarında yerleşen adaylar içinde en düşük puan ile yerleşen aday İstanbul ilinde bulunan bir kadroya 83,783 puan ile yerleşmişken en büyük puan ile yerleşen aday ise Diyarbakır ilinde bulunan bir kadroya 90,162 puan ile yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 ağız ve diş sağlığı teknikeri atama taban puanlarının tamamı aşağıdadır.

<div></div>

kpss 2019 7 agiz ve dis sagligi teknikeri atama taban puanlari

Kamu personeli olmak veya kariyer planlaması ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarımıza ulaşmak için:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*İçeriğimizde yer alan bilgiler ve ağız ve diş sağlığı teknikeri 2019/7 atama taban puanları ÖSYM’nin resmi internet sitesindeki bilgilerden toplanarak hazırlanmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru tüm adaylar için geçerli olacaktır.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Sultan dedi ki:

    Neden bu kadar az şehir var