KPSS Taban Puanları

Ameliyathane Hizmetleri KPSS 2018/2 Atama Taban Puanları

Kamu personeli olma hayali kuran adaylar KPSS’ye girdiler ve aldıkları puanları neticesinde KPSS 2018/2 merkezi ataması ile yerleştirmeleri gerçekleştirildi, bu yerleştirmeler sonrası ortaya çıkan önlisans atama taban puanlarını biz adaylara sonraki atamalarda yol göstermesi için derlemeye ve yayımlamaya devam ediyoruz ve işte bu şekilde oluşturduğumuz ameliyathane hizmetleri mezunlarının yerleştiği kadrolara ait ameliyathane hizmetleri KPSS 2018/2 atama taban puanları listesini yazımızın en altında bulabilirsiniz.

KPSS 2018/2 AMELİYATHANE HİZMETLERİ ATAMA TABAN PUANLARI

Ameliyathane hizmetleri mezunları merkezi atamalar içinde iki nitelik kodu ile açılan kadrolara başvurabilirler ve bunlardan birisi herhangi bir önlisans programı mezunu olma şartı taşıyan 3001 nitelik kodu ile tercih edilebilen kadrolarken diğeri ise 3009 nitelik kodunu taşıyan ameliyathane hizmetleri ve benzeri bölümlere özel açılan kadrolara aittir.

Bahsedilen kadrolara ayrılan kontenjana baktığımızda KPSS 2018/2 merkezi ataması içinde ameliyathane hizmetleri mezunlarının tercih etme şansı olan toplamda 13 kontenjan vardı. Bu kontenjanların 13 tanesi herhangi bir önlisans mezunu olma şartını barındıran 3001 nitelik kodu için ayrılan kontenjanlarken 3009 nitelik kodu yani ameliyathane hizmetleri ve benzeri bölüm mezunu olma şartı aranan kod için ayrılan kontenjan bulunmamaktaydı.

Ameliyathane hizmetleri mezunlarınun başvurabileceği tüm bu kontenjanların atama puanlarını incelediğimizde ise en düşük puan ile atamanın İzmir İleri teknoloji Enstitüsü’ne (Şoför) (İzmir) 89,123 puan ile yapıldığı görünmektedir. Ameliyathane hizmetleri bölümü mezunlarının yerleşebildiği kontenjanlar içindeki en yüksek puan ile atamanın ise Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’na (Bilgisayar İşletmeni) (Ankara) 97,420 puan ile yapıldığı görünmektedir. Ameliyathane hizmetleri bölümü mezunu adaylar bu iki puan arasında veya en küçük puana yakın bir puan almaları halinde merkezi atama ile bir yerlere yerleşebilirler demek yanlış olmayacaktır.

Önlisans mezunları için merkezi atamalar, mülakat ile başvurulabilen kadrolar, dil sınavları, kamu personeli sınavları, ameliyathane hizmetleri mezunlarının başvurma hakkı olan ilanlar ve bunlar benzeri tüm konularda var olan sorularınızı TERCİHİNİ YAP FORUM sayfalarına gelerek sorabilirsiniz.

* Yukarıda yer alan bilgiler ve ameliyathane hizmetleri KPSS 2018/2 merkezi atamasına ait taban puanlarının listesi ÖSYM’nin resmi web sitesindeki bilgiler ışığında derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ölçme, seçme ve yerleştirme merkezinin yapacağı duyurular geçerli olacağı için kurumun resmi internet sitesini ve duyuruları takip etmeyi ihmal etmeyiniz.

** Ameliyathane hizmetleri atama taban puanları listesinde yer alan bazı kadrolarda farklı nitelik kodları şartları, özel koşullar da bulunabilmektedir (Örnek: 7113: Son 5 Yıl İçerisinde KPDS/YDS En Az D Seviyesinde İngilizce Bilmek.), bu özel koşulları incelemek için TIKLAYINIZ

*** Ameliyathane hizmetleri bölümü ve diğer bölümler ile ilişkili önlisans bölümlerinin tamamına ait nitelik kodları için ilgili sayfaya BURADAN YÖNLENDİRİLEBİLİRSİNİZ, önlisans mezunları için ayrılan kadroların tamamı için de BURAYI KULLANABİLİRSİNİZ.

2018/5 AMELİYAT TEKNİKERİ MERKEZİ ATAMA TABAN PUANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

AMELİYAT TEKNİKERİ 2019 MAAŞLARI İÇİN TIKLAYINIZ

kpss 2018 2 ameliyathane hizmetleri atama taban puanlari

Yazımızı Puanlamak İster misin?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu