Taban Puanları

Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Üniversiteli olma hayali ile yanıp tutuşan binlerce genç uzun ve zorlu bir yolculuğu geride bıraktı. Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) giren binlerce kişi sınav sonuçlarının açıklanmasıyla derin bir nefes aldı. Bazı öğrenciler tercih yaparken bazıları da bir kez daha şanslarını denemek üzere karar aldı. Yerleştirme işlemlerinin de geride kalmasıyla binlerce kişi üniversiteli oldu. Yerleştirme işlemlerinin tamamlanmasının ardından Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 netleşmiş olacak.

Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi sıralamasına ilişkin henüz hiçbir bilgi kamuoyu ile paylaşılmadı. Ancak Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi başarı sıralamaları 2020 bilgileri bir süre sonra açıklanacak ve açıklandıktan sonra www.tercihiniyap.net adresi üzerinden bu bilgiler tablolu bir şekilde sizlerle paylaşılacak. Ancak o veriler gelene kadar en güncel verilerle hazırladığımız 4 yıllık Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi taban puanları ve başarı sıralamalarını tablo haline getirdik ve sizlerin hizmetine sunduk.

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

CANLANDIRMA FİLMİ TASARIMI VE YÖNETİMİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi  Ücretsiz 109.155 339,6082
DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ   Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi  Ücretsiz 341.752 287,12853

*Yukarıda yer alan bilgiler, Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu