KPSS Taban Puanları

Diyaliz Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Memur olma hayalini kuran bireyler devlette kadro açılmasını beklemektedir. Sağlık alanında çalışanlar da aynı şekilde sağlık bakanlığı tarafından yapılan merkezi atamaları beklerler. Sağlık bakanlığı tarafından yapılan merkezi atamalarda adayların kaç puan ile atanabildiği sonraki atama dönemlerinde adaylara fikir vermektedir bu sebeple bizler bu tip merkezi atamaların taban puanlarını sizler için derlemeye devam ediyoruz. Sizin için oluşturduğumuz bu içerikte diyaliz teknikeri KPSS 2019/7 merkezi atamasına ait taban puanları bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 DİYALİZ TEKNİKERİ  ATAMA TABAN PUANLARI

KPSS 2019/7 atamalarında diyaliz teknikeri kadroları için toplam 89 adet kontenjan ayrılmıştı ve adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yeterli puanlar diye nitelendirdiğimiz puanlarının tamamını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz fakat küçük bir bilgi vermek gerekirse diyaliz teknikeri mesleğine 2019/7 atamalarında yerleşen adaylar içinde en düşük puan ile yerleşen aday İstanbul ilinde bulunan bir kadroya 83,669 puan ile yerleşmişken en büyük puan ile yerleşen aday ise Sivas ilinde bulunan bir kadroya 92,921 puan ile yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 diyaliz teknikeri atama taban puanlarının tamamı aşağıdadır.

<div></div>

kpss 2019 7 diyaliz teknikeri atama taban puanlari

2019 7 kpss diyaliz teknikeri atama taban puanlari

<div></div>

<div></div>

Kamu personeli olmak veya kariyer planlaması ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarımıza ulaşmak için:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*İçeriğimizde yer alan bilgiler ve diyaliz teknikeri 2019/7 atama taban puanları ÖSYM’nin resmi internet sitesindeki bilgilerden toplanarak hazırlanmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru tüm adaylar için geçerli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu