30 Yaşından Sonra Bu Besinleri Tüketmeyin
Can boğazdan gelir derler ama sanırım son yıllarda can yine boğazdan gidiyor. Üstelik belli bir yaşı geçtikten sonra da yediğimiz içtiğimiz besinler daha da önem kazanıyor. İşte 30 yaşından sonra tüketilmemesi gereken besinler..

1. 30 yaşından sonra vücut sağlınız için bazı besinlerden uzak durmanız gerekmektedir.İşte 30 yaşından sonra uzak durulması gereken besinler...

30 yaşından sonra vücut sağlınız için bazı besinlerden uzak durmanız gerekmektedir.İşte 30 yaşından sonra uzak durulması gereken besinler...

2. HAMUR İŞLERİ: Hamur işlerinden uzak durmak kalp hastalıkları riskini ortadan kaldırıyor.

HAMUR İŞLERİ:  Hamur işlerinden uzak durmak kalp hastalıkları riskini ortadan kaldırıyor.

3. KREMALI GIDALAR: Karın bölgesinde yağlanmanın nedenlerinden birisi de kremalı gıdalardır. Bu sebepten olabildiğince uzak durulması gerekir.

KREMALI GIDALAR:  Karın bölgesinde yağlanmanın nedenlerinden birisi de kremalı gıdalardır. Bu sebepten olabildiğince uzak durulması gerekir.

4. BEYAZ EKMEK: Beyaz ekmeğin içerisinde bulunan maddeler, kırışıklık karşıtı kolajenlere zarar vererek yaşlanmayı hızlandırıyor.

BEYAZ EKMEK:  Beyaz ekmeğin içerisinde bulunan maddeler, kırışıklık karşıtı kolajenlere zarar vererek yaşlanmayı hızlandırıyor.

5. KREMALI KAHVE: Kahve yanında tüketilen kremalı ürünler, vücudu yağlandırarak kolestrolü yükseltiyor.

KREMALI KAHVE:  Kahve yanında tüketilen kremalı ürünler, vücudu yağlandırarak kolestrolü yükseltiyor.

6. MARGARİN: Katı bileşen olan margarin, kalp rahatsızlıkların nedeni olabiliyor. Ayrıca margarin ciltte kırışıkların artmasına neden oluyor.

MARGARİN:  Katı bileşen olan margarin, kalp rahatsızlıkların nedeni olabiliyor. Ayrıca margarin ciltte kırışıkların artmasına neden oluyor.

7. PATLAMIŞ MISIR: Trans yağ kullanılarak hazırlanmış mısırlar, kalp hastalık riskini arttırıyor.

PATLAMIŞ MISIR:  Trans yağ kullanılarak hazırlanmış mısırlar, kalp hastalık riskini arttırıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook Yorumları