Taban Puanları

Gümrük İşletme 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Her yıl lise eğitimini tamamlayan binlerce kişi üniversiteye geçiş sınavına giriyor. Aylar hatta yıllar süren çalışmalarının sonucunu almak için sınavda ter döken öğrenciler daha sonra sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Üniversiteye geçiş sınavı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandıktan sonra bazı öğrenciler üniversiteli olurken bazıları da bir kez daha sınava hazırlanmaya karar veriyor. Tercih ve yerleştirme sürecinde ise Gümrük İşletme taban puanları ve başarı sıralamaları merak ediliyor. Ancak üniversite bölümleriyle ilgili olarak taban puanları ve başarı sıralama bilgisi henüz paylaşılmadı. Gümrük İşletme taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 ile ilgili bilgiler ise en yakın sürede açıklanacak.

Milyonlarca üniversite öğrencisi ve üniversite hayalleri kuran öğrencilerin Gümrük İşletme taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili henüz paylaşılan bir bilgi yok. Ancak en kısa sürede bu bilgilerin açıklanması bekleniyor. Milyonların merak ettiği bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığında ise www.tercihiniyap.net ailesi olarak 4 yıllık Gümrük İşletme taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili tabloyu sizlerle paylaşacağız. Ancak o zamana dek hazırladığımız bu kritik tablodan faydalanabilirsiniz…

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

GÜMRÜK İŞLETME BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ   Gümrük İşletme  Burslu 164.097 321,26524
AVRASYA ÜNİVERSİTESİ   Gümrük İşletme  Burslu 490.039 254,78847
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ   Gümrük İşletme  Ücretsiz 560.297 246,31041
BURDUR MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ   Gümrük İşletme  Ücretsiz 584.259 243,68002
IĞDIR ÜNİVERSİTESİ   Gümrük İşletme  Ücretsiz Dolmadı Dolmadı
AVRASYA ÜNİVERSİTESİ   Gümrük İşletme  %75 İndirimli Dolmadı Dolmadı
YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ   Gümrük İşletme  %50 İndirimli Dolmadı Dolmadı

<div></div>

*Yukarıda yer alan bilgiler, Gümrük İşletme 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu