kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Güney Ege Kalkınma Ajansı GEKA Personel Alım İlanı 2020

Ege Kalkınma Ajansı 2020 yılında 7 kişilik personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu. 2020 Ege Kalkınma Ajansı personel alımı başvuru süreci ve detayları haberimizde.

Güney Ege Kalkınma Ajansı tarafından 2020 yılında gerçekleştirilmek üzere personel alım ilanı yayınlandı. 2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alımı kaç kişilik olacak? 2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alımı başvuru şartları neler? Başvuruları ne zaman yapılacak? 2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alımına dair detaylar haberimizde bulabilirsiniz.

2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların Kamu hak mahrumiyetlerinin olmaması, Türk vatandaşı olmaları, devlete karşı ya da yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamış olmaları, görevlerini ifa etmelerine mani sürekli bir akıl sağlığı bozukluğuna sahip olmamaları ve askerlik ile ilişiklerinin olmaması gerekmektedir.

2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların bu başvurularını 30 Mart 2020 tarihinden 10 Nisan 2020 tarihine kadar gerçekleştirilmeleri gerekmektedir. adayların başvurularını ajansın elektronik başvuru ortamında gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Mail ya da normal posta yoluyla yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alımı Hangi Unvanlar İçin Kaç Kişilik?

2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alımı 1 İç Denetçi, 4 tanesi Uzman Personel, 1 Hukuk İşlerinden sorumlu uzman, 1 Bilişim sorumlusu destek personeli olmak üzere toplam 7 kişiliktir. Kamu ilanları

2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Uzman Alımı

2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alımına başvuruda bulunacak adayların üç tanesi açıktan, bir tanesi ise deneyim sahibi adaylar arasından alınacaktır. Deneyimli personele dair detayları ilanın tam metninde bulabilirsiniz. Açıktan alım içinse adayların sahip olması gereken mezuniyet koşulu ile alım yapılacak aday sayısı aşağıdaki şekildedir;

Alan Puan Türü Alım Sayısı
İşletme, İktisat KPSS P14, KPSS P24 1 kişi
Endüstri, Makine, İnşaat, İşletme ve Gıda Mühendisliği KPSS P3 2 kişi

2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların KPSS puanlarının en az 80 olması gerekirken adayların aynı zamanda ÖSYM tarafından gerçekleştirilen YDS’den en az 70 puan almış olmaları gerekmektedir. Başvurular neticesinde adayların mesleğe alınacak aday sayısının dört katı kadar aday arasında yer almaları gerekmektedir.

Bu dört kat aday ajans tarafından gerçekleştirilecek olan sözlü mülakatlara katılmaya hak kazanacaktır.

2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı TAM METNİ için Tıklayınız!

2020 Güney Ege Kalkınma Ajansı Personel Alım sürecini takip etmek, sorularınızı sormak ve bilgiler almak için Tıklayınız!

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.