kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri OAİB Uzman Yardımcılığı İlanı 2020

2020 yılında Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı başvuru şartları neler? Hangi alandan kaç kişi alınacak? Detaylar haberimizde.

Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından 2020 yılında gerçekleştirilmek üzere personel alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilana göre 2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı kaç kişilik olacak? 2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı başvuruları ne zaman yapılacak? 2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı başvuru şartları neler? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmaları, en az 18 yaşlarını tamamlamış olmaları, alımın gerçekleştirileceği dönemin birinci günü itibariyle otuz beş yaşlarını doldurmamış olmaları, herhangi bir sosyal güvenlik kurum ya da kuruluşundan emekli durumda olmamaları, kamusal hak mahrumiyetlerinin bulunmaması gerekmektedir.

Bunun yanında adayların devlete karşı suçlar ya da yüz kızartıcı suçlardan herhangi bir mahkumiyetlerinin de olmaması gerekmektedir.

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların askerlik ile ilişiklerinin olmaması gerekmektedir.

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların başvurularını 7 Nisan 2020 tarihi mesai bitim saatine kadar bizzat kendileri ya da posta yolu ile ulaştıracakları evrakla yapmaları gerekmektedir. Adayların posta yoluyla Birliğe gönderecekleri belgelerin süresi içinde ulaşması esastır. Gecikmeler dikkate alınmayacaktır.

Sınava katılmaya hak kazanan adaylar Birliğin resmi sitesinden 9 Nisan 2020 tarihinde ilan edilecektir.

oaib gri

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı Hangi Unvanlara Kaç Kişilik Yapılacak?

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı Uzman Yardımcısı unvanı için gerçekleştirilecek ve 13 kişilik olacak. Alım yapılacak alanlar ise şu şekilde;

Alım Grubu Kadro Sayısı
İİBF, SBF ile İşletme, İktisat, Kamu Yönetimi, Maliye, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret, Lojistik, İstatistik, Muhasebe ve Finans, Bölümleri 8 kişi
Endüstri, Makine, Gıda, İşletme Mühendisliği 5 kişi
TOPLAM 13 kişi

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı sözlü mülakat biçiminde gerçekleştirilecektir. Birlik tarafından gerçekleştirilecek olan sözlü mülakatlara mesleğe alınacak aday sayısının her alan için kendi içerisinde belirlenmek kaydıyla dört katı kadar aday katılabilecektir.

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı Puan Şartları Neler?

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların 2018 KPSS Lisans ya da 2019 KPSS Lisans oturumları neticesinde KPSS P3 puanından en az 70 almış olmaları gerekmektedir.

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı İçin Yabancı Dil Şart mı?

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımına başvurmak isteyen adayların KPSS puanının yanı sıra 2017 YDS, 2018 YDS ya da 2019 YDS’den en az C seviyesi almış olmaları yani 70 puan sahibi olmaları gerekmektedir.

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımına dair diğer detayları, gönderilecek evrakı ve merak ettiğiniz hususları İLANIN TAM METNİNDE incelemek için Tıklayınız!

2020 Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri Personel Alımı sürecini takip etmek ve diğer adaylarla bilgi alışverişinde bulunmak için Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.