2021-2022 Kuryenet Çalışma Saatleri Nasıl?

2021-2022 Kuryenet Çalışma Saatleri Nasıl? 2021-2022 Kuryenet Hangi Saatler Arası Çalışıyor? Kuryenet Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı? Kuryenet Bayramda Açık Mı? Teslimat Yapıyor Mu?

HABER 13.05.2021, 22:45
2021-2022 Kuryenet Çalışma Saatleri Nasıl?

Türkiye'de kargoculuk sektörü gün geçtikçe büyümektedir. İnternetten alışveriş yapanların sayısı arttıkça kuryelere yönelik ihtiyaç da artmaktadır. Bu kapsamda Türkiye'de devasa kargo şirketleri ortaya çıkmıştır. Bunlardan biri de Kuryenet firmasıdır. Türkiye'de 500'e yakın acente ve 3 binden fazla personeliyle faaliyet gösteren Kuryenet firması büyümesini sürdürmektedir. Dağıtım alanında faaliyet gösteren firma pek çok yeniliği de sektöre taşımıştır. Üstelik gönderi takibini barkod yolu ile yapan firma bunu gerçekleştiren öncü olmuştur. Türkiye'de binlerce kişi bu firma ile çalışmaktadır. Bu nedenle firma ile ilgili pek çok soru sorulmaktadır. En çok sorulan soru ise firmanın çalışma saatleridir. Peki Kuryenet çalışma saatleri 2021-2022 nasıl?

2021-2022 Kuryenet Çalışma Saatleri

Kuryenet firması tüm Türkiye'de faaliyet göstermektedir. Şubeleri ve çalışanları 81 ile kargo teslimatı yapmaktadır. 450'nin üstünde acentesi ve 3 binden fazla personeli dağıtım hizmetleri yürütülmektedir. Postacılık faaliyetlerini artırarak sürdüren firma persone sayısını da artırmaktadır. Firma bir günde 1 milyondan fazla teslimat yapma kapasitesine ulaşmıştır. Ancak bu devasa büyüklüğe rağmen zaman zaman müşteriler firma ile ilgili teslimat sorunları yaşadıklarını belirtmektedir. Bu nedenle firmanın çalışma saatleri, kargoların teslimat yapıldığı saatler merak edilir. Firma personelleri, kurgucular her sabah saat 09.00'da çalışmaya başlamaktadır ve akşam 18.00'e kadar faaliyet göstermektedir. Bu saatler arasında kargo teslimatları yapılmaktadır.

Kuryenet çalışma saatleri: 09.00-18.00

Kuryenet Hafta Sonu Açık Mı, Kapalı Mı?

Kuryenet firması şubeleri ve personelleri hafta içi faaliyet göstermektedir. Kargo teslimatları pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cuma günleri yapılmaktadır. Hafta içinin yanı sıra cumartesi günü de firma çalışmaktadır. Ancak pazar günleri firma hizmet vermez ve tüm şubeleri kapalıdır. Pazar günü kargo teslimatları da yapılmamaktadır. Yani firma haftanın 6 günü çalışmaktadır.

Kuryenet'in çalıştığı günler: Pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma ve cumartesi

Kuryenet Bayramda Açık Mı? Teslimat Yapıyor Mu?

Türkiye'de Ramazan ve Kurban bayramları olmak üzere dini bayramlar ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günleri bulunmaktadır. Bu günlerde Kuryenet firması izin vermez. Arife günlerindeyse firma yarım gün çalışmaktadır. 

Kuryenet firması ülke genelinde milyonlarca kişiye teslimat yapmaktadır. Bu kadar büyük bir operasyon sürdürülken bazı aksaklıklar, hatalar ve sorunlar da olabilmektedir. Bu nedenle müşteriler zaman zaman firmaya tepki göstermektedir. Özellikle de banka kartı, kredi kartı teslimatları gibi acil teslimatlar konusunda sorunlar yaşanabilmektedir. Vatandaşların bu durumda teslimat adresi olarak ev veya iş adresi yerine banka şubesini göstermesi ve kartını bankadan alması daha hızlı olabilir.

Yorumlar (0)
19
açık