kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

İşletme Mühendisliği 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

İşletme Mühendisliği 2020 taban puanları kaçlardadır, İşletme Mühendisliği 2020 başarı sıralamaları kaç binlerdedir, İşletme Mühendisliği taban puanları 2020 nasıl ortaya çıkmaktadır, 2020 İşletme Mühendisliği puanları en yüksek ve en küçük kaç taban puan ile kapatmıştır, İşletme Mühendisliği sıralama sayıları 2020 belli oldu mu, İşletme Mühendisliği sıralaması en küçük kaçtadır gibi soruların cevabını ve İşletme Mühendisliği taban puanları içeriğine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Her yıl lise eğitimini tamamlayan binlerce kişi üniversiteye geçiş sınavına giriyor. Aylar hatta yıllar süren çalışmalarının sonucunu almak için sınavda ter döken öğrenciler daha sonra sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. Üniversiteye geçiş sınavı Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçları açıklandıktan sonra bazı öğrenciler üniversiteli olurken bazıları da bir kez daha sınava hazırlanmaya karar veriyor. Tercih ve yerleştirme sürecinde ise İşletme Mühendisliği taban puanları ve başarı sıralamaları merak ediliyor. Ancak üniversite bölümleriyle ilgili olarak taban puanları ve başarı sıralama bilgisi henüz paylaşılmadı. İşletme Mühendisliği taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 ile ilgili bilgiler ise en yakın sürede açıklanacak.

Milyonlarca üniversite öğrencisi ve üniversite hayalleri kuran öğrencilerin İşletme Mühendisliği taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili henüz paylaşılan bir bilgi yok. Ancak en kısa sürede bu bilgilerin açıklanması bekleniyor. Milyonların merak ettiği bilgiler kamuoyu ile paylaşıldığında ise www.tercihiniyap.net ailesi olarak 4 yıllık İşletme Mühendisliği taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili tabloyu sizlerle paylaşacağız. Ancak o zamana dek hazırladığımız bu kritik tablodan faydalanabilirsiniz…

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

İŞLETME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ   İşletme Mühendisliği    Ücretsiz 16.685 474,8276
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ   İşletme Mühendisliği    Burslu 25.388 458,26777
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ   İşletme Mühendisliği    Burslu 100.762 359,77405
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ   İşletme Mühendisliği    %50 İndirimli 127.146 337,19422
BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ   İşletme Mühendisliği    Ücretli 294.445 262,08942
ALANYA ALAADDİN KEYKUBAT ÜNİVERSİTESİ   İşletme Mühendisliği    Ücretsiz Dolmadı Dolmadı
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ   İşletme Mühendisliği    %75 İndirimli Dolmadı Dolmadı
BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ   İşletme Mühendisliği    %50 İndirimli Dolmadı Dolmadı
DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ   İşletme Mühendisliği    Burslu Dolmadı Dolmadı

*Yukarıda yer alan bilgiler, İşletme Mühendisliği 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.