kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

İstanbul Fatih Belediyesi Personel Alım İlanı 2021 (40 kişi)

İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı tarafından 2021 yılı için personel alım ilanı yayımlandı. Bu ilana göre başvuru şartları ve diğer detaylar haberimizde.

İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı tarafından 2021 yılı için personel alım ilanı yayımlandı. Yayımlanan bu ilan göre 2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvurular ne şekilde ve hangi tarihlerde gerçekleştirilecek? 2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımı başvuru şartları neler olacak? 2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına kimler başvuru yapabilecek? 2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımı hangi kadrolar için kaç kişilik olacak? 2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımının ayrıntıalrına ve ilan metnine haberimizde erişebilirsiniz.

2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımı Başvuru Koşulları Nelerdir? Kimler 2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına Başvurabilir?

2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuruda bulunacak olan tüm adayların öncelikli olarak Türk vatandaşı olmaları gerekmektedir. Bununla beraber 2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların hiçbir şekilde kamu hak mahrumiyetlerinin olmaması gerekmektedir. 2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuracak olan adayların ceza kanunu hükümleri uyarınca devlete karşı suçlardan veya yüz kızartıcı suç olarak nitelendirilen suçlardan herhangi bir mahkumiyetlerinin veyahut da ceza kanunu gereği kasıtlı suçlardan bir sene veya daha uzun süreli bir mahkumiyetlerinin bulunmaması gerekmektedir. 2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuru yapacak olan erkek adayların askerlik ile herhangi bir ilişiklerinin bulunmaması da şartlar arasında yer almaktadır.

2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuru yapacak olan adayların 2020 yılında, belirtilen puan türlerinden en az 75 puana sahip olmaları gerekmektedir.

2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman Gerçekleştirilecek? Nasıl Yapılacak?

2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuru yapmak isteyen adayların başvuru tarihleri arasında Fatih Belediye Başkanlığı’na bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir. Adayların başvuru yapabilecekleri ilk tarih 26 Nisan 2021, son tarih ise 30 Nisan 2021 olarak belirlenmiştir. Adayların 2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuru için gerekli evrakı yanlarında götürmeleri ve Başkanlığa mesai saatleri içerisinde gitmeleri gerekmektedir.

2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımı Nasıl Gerçekleştirilecek?

2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuruda bulunan adayların KPSS puanları ile yapacakları başvurular değerlendirilerek mesleğe alınacağı ilan edilen aday sayısının beş katı kadar aday arasında yer almaları durumunda sözlü mülakat ve uygulama sınavı ile alım gerçekleştirilecektir. 

i̇stanbul fatih belediye başkanlığı zabıta alımı

2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımı Hangi Kadrolar İçin Kaç Kişilik Yapılacak? Hangi KPSS Puan Türü İle Başvuru Kabul Edilecek?

2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımı toplam 40 kişinin istihdam edilmesi için gerçekleştirilecektir. 2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına hangi alanlardan mezun adayların hangi unvana başvuru yapabileceğini ve başvuru KPSS puan türünü aşağıda yer alan tablomuzda inceleyebilirsiniz;

Alım Yapılacak Kadro Alım Sayısı Mezun Olunması Gereken Bölümler KPSS Puan Türü
Zabıta Memurluğu 40 kişi Üniversitelerin;
Siyaset Bil. ve Kam. Yön.
Ulusl. İlişk.
İktisat
İşletme
Ekonometri
Çalışm. Eko. ve End. İliş.
İnsan Kaynakları Yön.
Psikoloji
Halkla İlş. ve Rekl.
Halkla İlş. ve Tanıtım
İlahiyat Fakül.
Turizm Rehber.
İslami İlimler
Kamu Yön.
İş İdaresi
Bilgi ve Belge Yön.
Ekonomi
İşletmecilik
İş Sağl. ve Güv. 

bölümlerinin birisinden mezun durumda olmak.

KPSS P3
TOPLAM 40 kişi

2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların beş katı kadarı yani 200 aday 24 Mayıs 2021 tarihinde sözlü sınava ve uygulama sınavına kabul edilecektir.

2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımının tüm ayrıntılarını, sınav konularını, başvuru için istenen özel şartları incelemek adına İLANIN TAM METNİNİ görüntülemek için Tıklayınız!

2021 İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Personel Alımı sürecini takip etmek, sorularınızı sormak ve bilgiler edinebilmek adına FORUM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.