Maaşlar

Kahve Dünyası Personel Maaşları 2020 Ne Kadar?

Türkiye’de kahve tutkusu gün geçtikçe artıyor. Farklı kahve çeşitleri, kahveyi farklı içmek gittikçe popüler hale geliyor. Tam da bu noktada vatandaşlara, tüketicilere kahve hizmeti sunan firmalar, markalar da müşterilerin akınına uğruyor. Bu firmalar arasında Kahve Dünyası’nın yıldızı son dönemlerde parladı. Ürün çeşitleri, kaliteli hizmet anlayışı, tatlıları, yiyecekleri, dondurma çeşitleri ile öne çıkan Kahve Dünyası önemli bir istihdam kapısı da oluşturdu. Bu nedenle firmada çalışmak isteyenlerin sayısı arttı. Peki Kahve Dünyası nedir? Kimin? Kahve dünyası çalışma şartları ve çalışma saatleri 2020 nasıl? Kahve dünyası personel maaşları 2020 ne kadar?

Kahve Dünyası Nedir? Kimin?

Firma 2004 yılında İstanbul’da Eminönü’ye açtığı mağazayla faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de 34 şehirde, yurt dışında ise İngiltere, Romanya, Kuveyt ve Suudi Arabistan’da olmak üzere toplam 200’den fazla mağaza ve 450’den fazla noktada tüketicilere hizmet sunmaktadır. Kahve Dünyası markası Altınmarka Grubu isimli aile şirketi bünyesindedir. Alev Altınkılıç ve Birol Altınkılıç çifti tarafından geliştirilen marka bugün ülkenin en büyük kahve zinciri olmaya adaydır.

<div></div>

Kahve Dünyası Çalışma Şartları ve Çalışma Saatleri 2020

Firma günün her saati yoğundur. Bu nedenle çalışanlar iş yoğunluğuyla baş etmek zorundadır. Bu yüzden çalışma şartlarının zor olduğunu söylemek mümkündür. Personeller günde ortalama 8.5-9 saat çalışır. Bu süre içerisinde yemek molası, ihtiyaç molası gibi süreler de bulunur. Mağazalarda vardiya sistemi bulunur. Çalışanların hangi saatler aralığında mağazada olduğuna mağaza müdürü karar verir. Mağazalarda 6 gün çalışma ve 1 gün haftalık izin yapılır. Ayrıca 1 yıl çalışan personellere 14+2 günlük yıllık izin kullanmaya hak kazanır. Çalışanlar gün boyu ayakta çalışmakta ve buna bağlı olarak yorulmaktadır.

<div></div>

Kahve Dünyası Personel Maaşları 2020 Ne Kadar?

Kahve Dünyası 40’a yakın şehirde onlarca mağaza açmıştır. Ayrıca yeni şehirlerde yeni şubeler de açılmaktadır. Bu nedenle firmada işe girmek isteyenler, firma çalışanları ve müşteriler firmanın maaş politikasını merak etmektedir. Kahve Dünyası mağazalarında kasiyer, mağaza müdürü, barista, komi gibi farklı kadrolarda personeller çalışmaktadır. Bu personellere asgari ücret temelinde ücret verilir. Kahve dünyası personel maaşları 2020 2 bin 324 TL civarındadır. Kahve dünyasında kasiyerler, komiler, baristalar 2 bin 324 TL civarında aylık ücret alır. Ayrıca çalışanlara yemek kartı ve yol yardımı da verilmektedir. Firmada başarılı olan çalışanlara, deneyimlilere, hizmet süresi fazla olanlara, mağaza sorumlusu olanlara 3-4 bin TL civarında aylık verilmektedir.

<div></div>

Kahve Dünyası İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2020

Firmada işe girmeyi düşünenlerin Kahve Dünyası markasının internet sitesine girerek kariyer ve insan kaynakları bölümünden iş ilanlarına başvuru yapması gerekmektedir. Ayrıca kariyer sitesi olarak faaliyet gösteren sitelerden de internetten üzerinden başvuru yapılabilir. Son olarak çalışmak istediğiniz mağazaya giderek elle başvuru yapabilir, iş başvuru formu doldurabilirisiniz. Başvurunuz sonucunda mülakata çağrılır ve süreç olumlu sonuçlanırsa işe alınırsınız.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yazımızı Puanlamak İster misin?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu