kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

MNG Kargo Personel Maaşları 2020 Ne Kadar?

MNG Kargo Personel Maaşları 2020 Ne Kadar? MNG Kargo Nedir? Kimin? MNG Kargo Çalışma Şartları ve Çalışma Saatleri 2020 MNG Kargo Personel Maaşları 2020 Ne Kadar? MNG Kargo İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2020

MNG Kargo Personel Maaşları 2020 Ne Kadar?
A+
A-

Türkiye’de pek çok büyük kargo firması bulunmaktadır. Bu firmalara Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, PTT ve yazımıza konu olan MNG Kargo örnek olarak gösterilebilir. Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren MNG Kargo yüzlerce kişiye de iş imkanı sunmaktadır. Bu nedenle firmanın maaş politikası, çalışanlarına ne kadar ücret verdiği merak edilir. Peki MNG Kargo nedir? Kimin? MNG Kargo personel maaşları 2020 ne kadar?

MNG Kargo Nedir? Kimin?

Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından biri olan MNG kargo taşımacılık hizmetleri de vermektedir. 2003 yılında kurulan MNG Kargo, MNG Holding bünyesinde faaliyet gösterir. 30 civarında aktarma merkezi 15 civarında bölge müdürlüğü, 10 bini aşkın çalışanı, 2500 araçtan oluşan filosu ve 10 civarında uçakla büyük bir operasyon merkezidir. Dünyanın pek çok noktasında faaliyet gösteren MNG Kargo’nun bağlı olduğu holdingin başında Mehmet Nazif Günal bulunmaktadır.

<div></div>

MNG Kargo Çalışma Şartları ve Çalışma Saatleri 2020

Firmada personeller günde ortalama 9 saat çalışmaktadır. Bu sürenin içerisinde yemek molası, su, sigara, ihtiyaç molaları da bulunur. Firma şubeleri sabah 08.30’da açılır ve 18.00 civarında kapanır. Personeller de bu süre zarfında görev yapar. Hafta sonu ise cumartesi günü mağazalar yarım gün çalışırken pazar günleri hizmet vermez. Personeller dönüşümlü olarak cumartesi iş başı yapar. Personellerin görev alanına bağlı olarak iş yoğunlukları değişebilir. Büro personelleri, dağıtıcı personeller yoğun iş temposuna ayak uydurmakta bazen zorlanmaktadır.

<div></div>

MNG Kargo Personel Maaşları 2020 Ne Kadar?

Firmada büro personeli, dağıtıcı personel, şoför, depo sorumlusu, operasyon şefi, güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi olmak üzere yüzlerce personel istihdam edilmektedir. Bu personellere ödenen maaş politikasının merkezinde asgari ücret bulunur. 

<div></div>

MNG Kargo İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu 2020

Firmada çalışmak isteyenlerin kontrol etmesi gerektiği ilk adres şirketin internet sitesidir. Sitedeki kariyer ve insan kaynakları bölümlerine bakarak iş ilanlarını kontrol edebilir ve başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kariyer sitesi olarak faaliyet gösteren internet sitelerinden de başvuru yapabilirsiniz. Son olarak firmanın şubelerine giderek iş başvuru formu doldurabilir ve elle başvuru yapabilirsiniz. Mülakat aşaması olumlu sonuçlanan adaylar işe alınacaktır.

SORU GÖRÜŞ VE BİLGİ PAYLAŞIMI İÇİN FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.