Kooperatifçilik 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

2 yıllık Kooperatifçilik taban puanları 2020 hangi şekilde belirlenmektedir, Kooperatifçilik 2020 taban puanları nedir, 2020 Kooperatifçilik puanları en yüksek ve en düşük kaç taban puanda kalmıştır, Kooperatifçilik 2020 başarı sıralamaları ne durumdadır, 2020 Kooperatifçilik sıralama sayıları belli oldu mu, Kooperatifçilik sıralaması en düşük kaçlardadır gibi soruların cevaplarına ve Kooperatifçilik taban puanları tablosuna yazımızın içinden erişebilirsiniz.

29.09.2019
A+
A-

Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) maratonunu geride kaldıktan sonra binlerce öğrenci üniversiteli oldu. Bazı öğrenciler ise bir sene daha hazırlanmaya karar verdi. Hedefleri olan öğrenciler istedikleri bölümlerin kaç puanla kapattığını araştırmaya başladı. Yerleştirme işlemlerinin de tamamlanmasının ardından gözler Kooperatifçilik taban puanlarına çevrildi. Üniversiteli olanlar ve bir kez daha sınava hazırlanmak isteyenler için kritik öneme sahip bu bölüme ait taban puanları ve başarı sıralamaları ise henüz açıklanmadı.

Kooperatifçilik bölümü 2 yıllık öğrenim süresi olan bir önlisans programıdır ve tüm 2 yıllık programlar gibi TYT puan türü ile tercih edilebilmektedir. Bunun dışında Kooperatifçilik sıralama değerleri henüz YÖK veya ÖSYM tarafından paylaşılmadı. Resmi bir açıklama veya duyuru geldiğinde www.tercihiniyap.net adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

KOOPERATİFÇİLİK BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
ADIYAMAN ÜNİVERSİTESİ   Kooperatifçilik Ücretsiz
AYDIN ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ   Kooperatifçilik Ücretsiz
BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ   Kooperatifçilik Ücretsiz
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ   Kooperatifçilik Ücretsiz
ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ   Kooperatifçilik Ücretsiz
MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ   Kooperatifçilik Ücretsiz
TEKİRDAĞ NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ   Kooperatifçilik Ücretsiz

<div></div>

*Yukarıda yer alan veriler, rakamlar, Kooperatifçilik 2020 taban puanları vs. ölçme, seçme ve yerleştirme merkezi tarafından hazırlanmış olan kılavuzdan ve ÖSYM’ye ait resmi internet sitesinden derlenmiştir. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacağı için kurumun sitesini zaman zaman ziyaret ediniz.
 

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.