kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alım İlanı 2020

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA 2020 yılı personel alım ilanını yayınladı. İlana göre kaç kişi alınacak? Başvurular ne zaman yapılacak? Başvuru şartları neler? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alım İlanı 2020

Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA tarafından 2020 yılında personel alımı yapılacağı ilan edildi. 2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımı başvuru şartları neler? 2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımı başvuruları ne zaman yapılacak? 2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımı kaç kişilik olacak? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen ve şartları sağlayan adaylar başvurularını 26 Ekim 2020 tarihinden 6 Kasım 2020 tarihine kadar gerçekleştirebilecekler. 2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımına başvurular Sanayi Bakanlığı web sitesinde yer alan 2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımı başvuru ekranı üzerinden gerçekleştirilecek. 

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların Türk vatandaşı olmaları ve devlet memurluğu genel şartlarını taşıyor olmalarının yanında devlete karşı suçlar ile yüz kızartıcı suçlardan hüküm giymemiş olmaları, askerlik ile ilişiksiz olmaları, terör bağlantılarının bulunmaması, bu kurumdaki görevlerini yapmalarına mani herhangi bir akıl rahatsızlıklarının olmaması gerekmektedir. 

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımı başvurusu yapabilmek için askerlikle ilişiksiz olmak şartının detaylarına aşağıda yer alan çalışmamızda ulaşabilirsiniz;

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımı Hangi Unvanlar İçin Kaç Kişilik Olacak? Özel Başvuru Şartları Neler?

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımına başvuruda bulunacak olan adayların başvuru yapabilecekleri unvanlar, başvuru özel şartları ile alım sayılarını aşağıda inceleyebilirsiniz;

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımı Uzman Personel Başvuruları;

Uzman Personel (Bilgisayar Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Jeofizik Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, İnşaat Mühendisliği, Maden Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Ziraat Mühendisliği) alımı

3 kişi

KPSS P1, KPSS P2 veya KPSS P3

Uzman Personel (Ekonomi-İktisat) 

1 kişi

KPSS P14

Uzman Personel (Şehir ve Bölge Planlama, Mimarlık)

1 kişi

KPSS P1, KPSS P2 veya KPSS P3

olmak üzere toplam 5 kişi.

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımına bu unvanlar için başvuruda bulunacak olan adayların 2019 yılında ya da 2020 yılında gerçekleştirilmiş olan Kamu Personeli Seçme Sınavının Lisans veya A Grubu oturumlarında en az 80 puana sahip olmaları gerekmektedir.

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımına Başvurularda YDS Şartı Var Mı?

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımına başvuruda bulunmak isteyen adayların Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından gerçekleştirilen Yabancı Dil Sınavı YDS’den en az C seviyesinde puana yani 70 puana sahip olmaları gerekmektedir. 

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımı kapsamında gerçekleştirilecek KPSS dışı atamalar ile diğer başvuru şartlarını incelemek adına İLANIN TAM METNİNİ görmek için Tıklayınız!

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımı Sınavı Ne Zaman Yapılacak?

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımına başvuruda bulunan adaylardan mesleğe alınacak olan personel sayısının 5 katı kadar aday 3 Aralık 2020 – 4 Aralık 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan sözlü mülakatlara katılacaklardır. 

Bizlere sorularınızı sormak ve gelişmelerden anlık olarak haberdar olmak için Instagram ve Twitter hesaplarımız ile Telegram kanalımıza simgelere dokunarak ulaşabilir, takip edebilirsiniz!

pareto instagram

pareto twitter

tercihini yap instagram 1

tercihini yap twitter

tercihini yap telegram

2020 Kuzeydoğu Anadolu Kalkınma Ajansı KUDAKA Personel Alımı sürecini takip etmek ve sorularınızı sormak için FORUM sayfamızı ziyaret etmeyi Unutmayın!

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.