kpss
taban puanlar
başarı sıralamaları
atama puanları
yks
tyt

Lojistik 2020 Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Lojistik 2020 taban puanları kaçlardadır, Lojistik 2020 başarı sıralamaları kaç binlerdedir, Lojistik taban puanları 2020 nasıl ortaya çıkmaktadır, 2020 Lojistik puanları en yüksek ve en küçük kaç taban puan ile kapatmıştır, Lojistik sıralama sayıları 2020 belli oldu mu, Lojistik sıralaması en küçük kaçtadır gibi soruların cevabını ve Lojistik taban puanları içeriğine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Lise eğitimini tamamlayarak üniversite geçiş sınavına giren binlerce kişi için zoru süreç tamamlandı. Üniversiteye geçiş sınavı olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sonuçlarını alan öğrencilerin bazıları üniversiteli oldu. Bazıları ise bir sene daha hazırlanmaya karar verdi. Üniversiteye yerleştirme sürecinin geride kalmasıyla Lojistik taban puanları ve başarı sıralamaları merak konusu oldu. Bölümlere ilişkin taban puan ve başarı sıralama bilgisi henüz paylaşılmadı ancak kısa süre içerisinde Lojistik taban puanları ve başarı sıralamaları 2020 açıklanacak.

Üniversite öğrencilerinin ve üniversite hayalleri kurnaların beklediği Lojistik taban puanları ve başarı sıralamaları ile ilgili hiçbir bilgi henüz paylaşılmadı. Ancak beklentiler kısa süre içerisinde Lojistik taban puanları 2020 başarı sıralamalarının açıklanması yönünde. Beklenen bu kritik veriler açıklanana dek www.tercihiniyap.net ailesi olarak hazırladığımız 4 yıllık Lojistik taban puanları ve başarı sıralamaları tablosundan faydalanabilirsiniz. İşte o kritik tablo…

► FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

LOJİSTİK BÖLÜMÜ BAŞARI SIRALAMALARI
ÜNİVERSİTE BÖLÜM TÜR SIRALAMA TABAN PUAN
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ   Lojistik  Burslu 334.146 278,55901
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ   Lojistik  Burslu 358.607 274,18152
İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ   Lojistik  %75 İndirimli Dolmadı Dolmadı
NİŞANTAŞI ÜNİVERSİTESİ   Lojistik  %75 İndirimli Dolmadı Dolmadı

*Yukarıda yer alan bilgiler, Lojistik 2020 taban puanları ve diğer şeyler ÖSYM tarafından yayımlanmış olan kılavuzdan ve resmi internet sitesinden alınmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM’nin yapacağı duyuru esas olacaktır lütfen bunu göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.