kpsstaban puanlarbaşarı sıralamalarıatama puanlarıykstyt

Mavi Kartuş Kart Puan Sorgulama Nedir? Nasıl ve Nereden Yapılır?

Mavi Kartuş Kart Puan Sorgulama Nedir? Nasıl ve Nereden Yapılır? Mavi Kart Nedir? Mavi Kartuş Kart Ne Demek? Mavi Kart Puan Sorgulama Nasıl ve Nereden Yapılır? Mavi Kartuş Kart Avantajları Nedir?

A+
A-

Türkiye’de son yıllarda giyim sektörü inanılmaz büyüme kaydetmiştir. Yabancı firmaların ülkede geri planda kalmasını sağlayacak başarılı yerli firmalar ortaya çıkmıştır. Üstelik bu firmalar uluslararası arenada da büyük ses getirmektedir. Bu firmaların başında ise Mavi firması gelir. Mavi rengi merkezine alan ve yüzlerce ürününün yanı sıra reklam politikası ile adından söz ettiren firma milyonlarca müşteriye ulaşmaktadır. Özellikle de Kıvanç Tatlıtuğ’un reklam yüzü olmasıyla tüm dünyada dikkatleri üzerine çekmiştir. Mavi firmasının satış politikası içerisinde Mavi Kartuş Kart uygulaması da bulunmaktadır. Bu uygulama ile müşteriler puan biriktirerek, ürünleri daha ucuza alabilme şansına sahip olmaktadır. Peki Mavi Kartuş Kart nedir? Ne demek? Mavi kart puan sorgulama nasıl ve nereden yapılır?

Mavi Jeans Personel Maaşları 2023 Ne Kadar?

Mavi Kart Nedir? Mavi Kartuş Kart Nedir?

Mavi mağazalarından alışveriş yapan müşteriler arzu ederlerse Mavi Kartuş kart alabilmektedir. Bu kart ile birlikte yaptığınız alışverişlerle puan biriktirebilirsiniz. Bu kart ile firma ile müşteriler arasında bir bağ da oluşmuş olur. Mavi firmasından yapılacak alışverişlerde bu kartı kullanarak ahrcama yaparak kazanırsınız ve kazandığınız puanlarla yeni alışverişleri daha ucuza yapabilirsiniz. Ayrıca firmanın kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. Üstelik Mavi’nin internet sitesinde alışveriş için de kullanabilirsiniz. kamu haber

Mavi Kart Puan Sorgulama Nasıl ve Nereden Yapılır?

Mavi Kartuş Kart puan sorgulamasının nasıl yapılacağını bu karta sahip olan müşteriler merak etmektedir. Bunun için Mavi firmasının internet sitesini ziyaret edebilir ve işlem yapabilirsiniz. İnternet sitesindeki puan sorgulama bölümüne girerek kart numaranızla işlem yapabilirsiniz. Kart numarası, kartın ön yüzünde bulunmaktadır. Bu sorgulama işlemi ve güvenlik kodu girildikten sonra sahip olduğunuz puanları öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra Mavi firmasının Kartuş Kart Mobil Uygulamasını da indirerek uygulama üzerinden de sorgulama yapabilirsiniz. Son olarak Türkiye’nin her yerinde olan Mavi firmasının mağazalarına giderek de kasadan sorgulama yapabilirsiniz. Eğer bunların hiçbirini istemezseniz telefon numaranız üzerinden de sorgulama yapabilir ya da Mavi firmasının müşteri hizmetler numarasını arayarak sorgulama yapabilirsiniz.

Mavi Kartuş Kart Avantajları Nedir?

Mavi kartuş kartın pek çok avantajı olsa da bu avantajlar başka bir firmada ya da başka firma mağazalarında geçerli değildir. Mavi Kartuş Kart bir kredi kartı gibi kullanılamaz. Sadece Mavi mağazalarında yapılacak alışverişlerde işe yarar. Bu kartın sağladığı hizmetlerlerin başında puan kazanımı gelir. Yaptığınız alışverişlerle kartınızda puan birikir. Böylece bu puanları mağazada ya da internet sitesinde alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. Başka bir ifadeyle puanlar size indirim olarak geri döner. Ayrıca firmanın kampanyaları, promosyonları da size haber verilir. Mavi Kart ücretli değildir. Hiçbir ücret istenmez.

Kimlik Kartı Veriliş Tarihi Nereden ve Nasıl Öğrenilir?

Mavi Kartuş puan ne zaman gelir?

Mavi mağazaları, mavi.com ve Mavi App’te geçerlidir. Hediye puanlar mağazadan yapılacak alışverişlerde alışveriş yapıldıktan sonraki gün içerisinde, Mavi.com ve App’ten verilen siparişlerde ise siparişin faturası kesildikten sonra yüklenecektir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.