KPSS Taban Puanları

Ortopedi Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Memur olma hayalini kuran bireyler devlette kadro açılmasını beklemektedir. Sağlık alanında çalışanlar da aynı şekilde sağlık bakanlığı tarafından yapılan merkezi atamaları beklerler. Sağlık bakanlığı tarafından yapılan merkezi atamalarda adayların kaç puan ile atanabildiği sonraki atama dönemlerinde adaylara fikir vermektedir bu sebeple bizler bu tip merkezi atamaların taban puanlarını sizler için derlemeye devam ediyoruz. Sizin için oluşturduğumuz bu içerikte ortopedi teknikeri KPSS 2019/7 merkezi atamasına ait taban puanları bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 ORTOPEDİ TEKNİKERİ  ATAMA TABAN PUANLARI

KPSS 2019/7 atamalarında ortopedi teknikeri kadroları için toplam 55 adet kontenjan ayrılmıştı ve adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yeterli puanlar diye nitelendirdiğimiz puanlarının tamamını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz fakat küçük bir bilgi vermek gerekirse ortopedi teknikeri mesleğine 2019/7 atamalarında yerleşen adaylar içinde en düşük puan ile yerleşen aday Çorum ilinde bulunan bir kadroya 77,839 puan ile yerleşmişken en büyük puan ile yerleşen aday ise İstanbul ilinde bulunan bir kadroya 86,151 puan ile yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 ortopedi teknikeri atama taban puanlarının tamamı aşağıdadır.

<div></div>

kpss 2019 7 ortopedi teknikeri atama taban puanlari

Kamu personeli olmak veya kariyer planlaması ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarımıza ulaşmak için:

FORUM.TERCİHİNİYAP.NET

*İçeriğimizde yer alan bilgiler ve ortopedi teknikeri 2019/7 atama taban puanları ÖSYM’nin resmi internet sitesindeki bilgilerden toplanarak hazırlanmıştır. Yapılacak bir değişiklikte ÖSYM duyuru yapacaktır ve bu duyuru tüm adaylar için geçerli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu